Найшвидший танк в world of Tanks (WoT)

Найшвидший танк в World of Tanks (WoT)

Світ World of Tanks стрімко розвивається, підкоряючи нові регіони і платформи. Успішно завоювавши ігровий ринок СНД, Wargaming почав битися за користувачів в Європі і США, анонсувавши WOT Xbox Edition. Крім цього, компанія вирішила поборотися і за мобільних користувачів, випустивши WOT Blitz, доступну, правда, тільки на iOS. Але ніщо не заважає "Варгеймінгу" перенести гру на Android. За цей рік компанія не додала в гру жодного танка, тому з упевненістю можна стверджувати, що на даний момент найшвидший танк WoT - це німецький Pz. I C.

Зміст статті

  • Pz. I C - легкий танк для ВДВ
  • Інші швидкі танки

Pz. I C - легкий танк для ВДВ

Але німецький "Пазік" - не єдиний представник сімейства "швидких танків". У кожному класі і нації існують свої спринтери, швидкість яких перевищує 60 км / год. Безсумнівно, Pz. Kpfw. I Ausf. C є найшвидшим в грі. Його максимальна швидкість дорівнює 79 кілометрам на годину. Втім, якщо цей легкий "Пазік" третього рівня спустити з гірки, то вдасться набрати швидкість до 100 км / ч.

натисніть на картинку для збільшення

В Pz. Kpfw. I Ausf. C є все, щоб стати першокласним світляком. По-перше, легка вага в 8 тонн і відмінна маневреність укупі з шаленою швидкістю дозволяють йому треба було робити каруселі, прориватися на бази ворога і світити артилерію.По-друге, відмінна дальність дії радіостанції в 700 метрів і прекрасний огляд в 350 метрів для третього рівня дають можливість пасивно світити через кущів і займатися активним світлом. По-третє, топовий 7. 92 мм кулемет з 320 утрати від барабана розриває будь-легкоброньованої танк.

Але головний мінус "Пазік" - слабке бронепробітіе снарядами в 33/39 мм. Все-таки цього не досить для війни з важкими танками, до яких Pz. I C після останнього патча кидає все частіше.

до змісту ↑

Інші швидкі танки

Звичайно, найшвидший танк World of Tanks - це легкий танк Pz. I C. Але і серед інших класів танків є свої спринтери. Наприклад, найшвидшою Артою в грі вважається британська малятко FV304, яка набирає швидкість в 72. 4 кілометри на годину. Компактна арту шостого рівня розмірами з вищевказаний німецький ЛТ швидко набирає топову швидкість. Мінусами арти вважаються слабке знаряддя з альфою в 450 одиниць і її "недальнобойние" (500 метрів).

натисніть на картинку для збільшення

Крім цієї САУ, до найшвидшим Артамен відноситься і топова САУ 10 рівня французької нації - Bat. -Châtillon 155 58, максимальна швидкість якого досягає 62 км / ч.

До речі, французькі танки по праву вважаються найшвидшими танками в грі. Так, одним з найшвидших середніх танків в грі є Bat. -Châtillon 25t, на шасі якого і побудована артилерія "155 58". Знаменитий і популярний Батчат набирає швидкість в 65 кілометрів на годину, має динамікою, властивої легкому танку, і знаряддям барабанного типу, що видає майже 2 тисячі шкоди за 10 секунд.

натисніть на картинку для збільшення

Крім Батчата, серед французів є найшвидший важкий танк - AMX 50B 10 рівня і легкий танк ELC AMX (5 левел) з максималкою в 65 кілометрів на годину.Якщо ви віддаєте перевагу швидкі танки, то в першу чергу варто звернути увагу на французьке дерево розвитку танків.

натисніть на картинку для збільшення

Втім, не тільки у французів є швидкий середній танк. Так, німецьку гілку середніх танків вінчає Leopard 1 з топової швидкістю в 65 км / ч. Машина 10 рівня володіє відмінним скорострільним і точним знаряддям, прекрасної динамікою і маневреністю. Але слабке бронювання Леопарда знижує "живучість" машини на поле бою.

Колись в грі був радянський легкий танк Т50-2 з найгарнішою динамікою і високою максимальною швидкістю в 72 км / ч. Але в патчі 0. 8. 7 його прибрали і замінили на МТ-25, який навіть за динамічними характеристиками ніяк не схожий на "віддаленого" однокласника. Звичайно, МТ-25 залишили максимальну швидкість в 72 км / год, але динаміка стала набагато гірше.

Найшвидшим пт-сау в грі можна визнати американську пт-шку M18 Hellcat. Отримав прізвисько "Відьма", Хеллкат володіє максимальною швидкістю в 72 км / ч. Причому це єдиний танк в грі, якому суттєво занизили швидкість на догоду геймплею. В реальності M18 набирав швидкість в 100 км / год по шосе і вважався найшвидшим танком Другої світової війни. "Відьма" дуже популярна в грі завдяки високій швидкості, точному і пробивному знаряддя і непомітності.

натисніть на картинку для збільшення

Серед преміумних танків найшвидшим вважається T2 Light Tank. Американський танк 2 рівня, який отримав прізвисько "Блоха", набирає швидкість в 72 км / ч. За своїми характеристиками він схожий з німецьким Pz. I C, але огляд і дальність дії радіостанції у "Блохи" набагато гірше, ніж у "Пазік".

Безсумнівно, згодом в грі з'являться нові танки, які можуть побити рекорд Pz.Kpfw. I Ausf. C в швидкості. Але, судячи із заяв "Варгеймінга", трапиться це не скоро. А поки подивіться відеоогляд найшвидшого танка в грі: