Найшвидші, страшні, високі, довгі, круті канатні дороги в світі

Перша в світі канатна дорога була запущена в 1866 році в Швейцарії для доставки туристів на мальовничу оглядовий майданчик. Похже в другій половині XX століття почав бурхливо розвиватися гірськолижний спорт, а канатні дороги стали будувати особливо активно.

В сьогоднішній підбірці зібрані захопливі канатні дороги . Кожна з них є унікальною в своєму роді: за швидкістю, висоті або протяжності.

Зміст:

  • 10. Канатна дорога Гентінг в Малайзії
  • 9. Канатна дорога Гульмарг в Індії
  • 8. Канатна дорога Sternensauser в Швейцарії
  • 7. Татевская канатна дорога в Вірменії
  • 6. Канатна дорога від Місхора до гори Ай-Петрі в Криму
  • 5. Гренобльському канатна дорога у Франції
  • 4. Празька канатна дорога в Чехії
  • 3. Дорога Complexo do Alemao в Бразилії
  • 2. Канатна дорога з Манхеттена на острів Рузвельта в США
  • 1. Канатна дорога в національному парку Чжанцзяцзе в Китаї

10. Канатна дорога Гентінг в Малайзії

Найшвидша в світі канатка рухається зі швидкістю 6 м / с. Велика частина шляху пролягає над незайманими джунглями, і в гарну погоду з висоти можна поспостерігати за мавпами. Вартість проїзду невелика - всього $ 3 в обидва кінці.

9. Канатна дорога Гульмарг в Індії

Ця дорога, запущена на гірськолижному курорті в 2005 році, є найбільш високогірної в світі. Канатка довжиною 5 км дозволяє піднятися на висоту 4114 метрів.Дорога має дві черги, вартість проїзду по обидва становить $ 7, 3.

8. Канатна дорога Sternensauser в Швейцарії

Щоб покататися по найстрашнішої в світі канатній дорозі, потрібно надіти шолом і надійно пристебнутися. Пасажири дороги рухаються завдяки тяжкості власного тіла. У процесі руху швидкість досягає 90 км / год. Бувалі туристи стверджують, що спуск по цій канатці, натягнутої на висоті 75 м над землею, забезпечує заряд адреналіну на довгі місяці.

7. Татевская канатна дорога в Вірменії

Найдовша в світі канатка перевозить пасажирів на відстань 5, 7 км. Дорога прокладена над ущелиною річки Воротан. Кабінки рухаються з максимальною швидкістю близько 37 км / год. Вартість проїзду для туристів - близько 6 євро, місцеві жителі користуються дорогою безкоштовно.

6. Канатна дорога від Місхора до гори Ай-Петрі в Криму

Підйом по цій дорозі триває 15 хвилин, за цей час туристи встигають розглянути краси Південного берега Криму. Особливість канатки - найдовший безопорний проліт, протяжність якого становить 2 км. Вартість проїзду по дорозі - $ 15 в обидва боки.

5. Гренобльському канатна дорога у Франції

Перша в світі канатна дорога в межах міста відкрилася в 1934 році. Канатка доставляє бажаючих до фортеці Бастилія, розташованої на важкодоступному альпійському схилі. Вартість проїзду - 6, 8 євро в обидва боки.

4. Празька канатна дорога в Чехії

Ця канатка - найстаріша з числа діючих доріг, її відкрили 120 років тому. Дорога веде на вершину пагорба Петржін і є частиною міської системи громадського транспорту. Вартість поїздки становить 1, 2 євро.

3. Дорога Complexo do Alemao в Бразилії

Ця канатна дорога проходить над шістьма передмістями Ріо, тим самим позбавляючи подорожніх від необхідності добиратися до місця призначення через сумнозвісні криміналом фавели.Місцеві жителі можуть двічі на день користуватися дорогою безкоштовно, для туристів проїзд коштує всього $ 0, 5, що робить дорогу найдешевшої в світі.

2. Канатна дорога з Манхеттена на острів Рузвельта в США

Ця канатна дорога користується особливою любов'ю у голлівудських режисерів - її можна спостерігати в таких фільмах, як "Леон", "Людина-павук" і "Нічні яструби". Місткі кабіни забезпечені питною водою, ковдрами і навіть туалетом. Вартість проїзду по канатці - $ 2, 25 в кожну сторону.

1. Канатна дорога в національному парку Чжанцзяцзе в Китаї

Найкрутіша в світі канатна дорога піднімається вгору під неймовірним кутом в 70 градусів. Шлях до верхньої точки займає близько 40 хвилин, а від перепаду висот у багатьох пасажирів закладає вуха. Вартість проїзду по канатці - $ 7, 6 в кожну сторону.