Найшвидший автомобіль в світі

Найшвидший автомобіль в світі

Світ автомобілів багато в чому схожий з світом інформаційних технологій. Виробники "залізних коней" з усього світу женуться за збільшенням максимальної швидкості, об'єму двигуна і зменшенням ваги авто. Тим же займаються і виробники смартфонів / планшетів, намагаючись розмістити під тонким корпусом потужне залізо. Рекорди швидкостей в автомобільному світі б'ються щороку. Якщо на 4 липня 2010 року найбільш найшвидшим серійним автомобілем вважався Bugatti Veyron Super Sport з максимальною швидкістю в 431 км / ч, то через кілька років цей рекорд перебивався не раз. З'ясовувати, який найшвидший автомобіль у світі, безглуздо, тому що в кожній категорії машин знайдеться свій рекордсмен.

Будь-яка людина, опинившись за кермом суперкара, ніколи не забуде ті почуття, які нахлинули на нього під час подолання планки в 300 км / ч. Безсумнівно, в світі все ще є фанати швидких автомобілів, готові купувати їх за мільйони доларів. Але варто уточнити, що не всі машини призначені для доріг загального користування. Існують реактивні автомобілі, створені з єдиною метою - бити швидкісні рекорди. Що ж, розберемося з рекордами серед усіх класів "залізних коней".

Найшвидший реактивний автомобіль

натисніть на картинку для збільшення

Thrust SSC - цей реактивний автомобіль по праву можна було б вважати найшвидшим в світі, якби він був призначений для звичайних доріг.Британець Енді Грін 15 жовтня 1997 року встановив світовий рекорд швидкості на моделі Thrust SuperSonic Car - 1 229, 78 км / год. Тяговий надзвуковий автомобіль оснащується двома двигунами турбовентиляторів Rolls-Royce Spey сумарною потужністю в 110 тисяч сил. Безсумнівно, ніхто не наважиться "пустити" цей реактивний болід на дороги для загального користування, але рекорд, встановлений Thrust SSC, не побитий досі.

Найшвидший дорожній автомобіль

натисніть на картинку для збільшення

Badd Ford GT на вересень 2014 роки є найшвидшим дорожнім автомобілем. Рекорд швидкості був занесений в Книгу рекордів Гіннесса. Badd Ford GT вдалося розігнати до 455, 8 км / год на злітно-посадковій смузі Космоцентр в "Кеннеді". Автомобіль Badd розроблений на базі серійного Ford GT фахівцями з Performance Racing Power. Двигун Badd Ford GT був форсований до 1700 сил, а при виготовленні корпусу використовували спеціальний сплав металів - Pandalloy.

Найшвидший серійний автомобіль

натисніть на картинку для збільшення

На вересень 2014 по версії Книги рекордів Гіннесса найшвидшим серійним легковим автомобілем вважається Bugatti Veyron Super Sport з максималкою в 431 км / ч. Модифікація "Супер Спорт" оснащується 1200-сильним 16-циліндровим двигуном, який розганяє гіперкар до сотні за 2, 5 секунди.

Але автомобіль Hennessey Venom GT в лютому 2014 року побив цей рекорд, розігнавшись до 435 км / год на тій же Взлетка, що і вищевказаний Badd Ford GT. Під капотом Venom GT розташувався двигун GM LS7 від популярного Chevrolet Corvette Z06.

натисніть на картинку для збільшення

Правда, розробники в особі американського тюнінг-ательє Hennessey Performance Engineering форсували двигун до 1200 сил. Втім, фахівці Hennessey не стали винаходити свій велосипед і використовували кузов від купе Lotus Exige.На жаль, до занесення цього рекорду в швидкості не вистачило 1 примірника. Справа в тому, що модель буде випущена в 29 екземплярах, в той час як Книга рекордів Гіннесса вважає серійними автомобілі, випущені в кількості 30 штук. У зв'язку з цим офіційний рекорд швидкості як і раніше належить "Вейрон".

натисніть на картинку для збільшення

Але на підході новий рекордсмен в класі "найшвидших серійних автомобілів". Прототип SSC Tuatara був представлений ще в 2011 році. SSC Tuatara теоретично може розвинути 443 км / год завдяки семилітровий бензиновому двигуну з турбонаддувом. Потужність восьмициліндрового мотора SSC ​​Tuatara становить 1350 кінських сил. Серійне виробництво купе Tuatara, по-іншому називається як SSC Ultimate Aero TT 2, вже не раз відкладали.

Що цікаво, перша модель компанії Shelby Super Cars - SSC Ultimate Aero TT - встановила рекорд швидкості в 412 км / ч 13 вересня 2007 року. Але через 3 роки цей рекорд був побитий "Вейрон". Саме тоді розробники з "Шелбі" задумалися про створення нового суперкара.

Ви все ще думаєте про те, який найшвидший автомобіль у світі на даний момент? Давно пора про це забути, так як, цілком можливо, через пару місяців на черговому моторшоу представлять суперкар, який встановить новий рекорд швидкості. А поки подивіться відео, в якому Hennessey Venom GT встановлював новий швидкісний рекорд: