Найшвидші і зручні системи грошових переказів

Сучасні переклади дозволяють практично миттєво перевести гроші в будь-яку точку світу. Причому для цього не потрібно заповнювати масу документів і стояти в довгих чергах, адже партнерами тих чи інших систем переказів виступають практично всі великі банки.

В сьогоднішній Топ-5 увійшли найшвидші і зручні системи грошових переказів. Їх відрізняє наявність розгалуженої мережі пунктів видачі, простота оформлення, надійність і доступні тарифи.

Зміст:

  • 5. Юністрім
  • 4. Western Union
  • 3. CONTACT
  • 2. Золота корона
  • 1. Migom

5. Юністрім

Переклад за системою Юністрім можна відправити з платіжного терміналу, пункту відправлення, з рахунку мобільного телефону, з банківської карти. А для отримання достатньо відвідати касу ЮНИСТРИМ або офіс банку-партнера з документом, що посвідчує особу. Щоб отримати гроші, потрібно буде назвати контрольний код операції, суму і валюту переказу.

4. Western Union

Цій системі швидких грошових переказів понад 135 років. Western Union працює більш ніж в 200 країнах світу. Для відправлення грошей буде потрібно пред'явити паспорт і повідомити місто, в якому знаходиться одержувач. Для отримання грошей також буде потрібно паспорт і контрольний номер переказу.
Засоби можуть бути отримані в будь-якому з тисяч пунктів обслуговування Вестерн Юніон в місті або країні призначення, куди були направлені гроші.

3. CONTACT

Схема надсилання та отримання переказів за системою CONTACT стандартна, для здійснення процедури досить паспорта.Залежно від країни призначення переклад може бути безадресним (тоді його можна отримати в будь-якому пункті обслуговування) або адресним, коли гроші видадуть в касі за конкретною адресою.
В нинішньому році за бездоганну якість обслуговування і зручність, система CONTACT була удостоєна міжнародної бізнес-премії в США - The Bizz 2013 Award.

2. Золота корона

Ця система переказів - сервіс від групи компаній "Центр Фінансових Технологій". Перекази за системою Золота корона працюють з 2003 року на території РФ, а також і всіх країн ближнього зарубіжжя.
Відправити переказ можна не тільки через банк-партнер або пункт обслуговування, а й через торгові точки "Зв'язковий", "МТС", ТНК-BP, "Евросеть". Переклад буде доступний одержувачу протягом декількох секунд.
Тарифи при перекладах по системі починаються від 0, 5%. А для зручності тих, хто часто оформляє переклади, передбачена спеціальна пластикова карта. Власнику картки не потрібно оформляти документи на переклад - достатньо пред'явити карту і паспорт.

1. Migom

Система швидких переказів діє на ринку з 2002 року і представлена ​​сьогодні в 27 країнах світу. Тарифи за переказ коштів "стартують" від 30 рублів за операцію. Кошти можна зручно переводити в рублях, доларах США або євро.
Для здійснення переказу достатньо пред'явити паспорт, а також вказати ПІБ одержувача коштів і населений пункт. Для отримання коштів буде потрібно паспорт і контрольний номер переказу.