Відмінність справжнього парфуму від підробки

Відмінність справжнього парфуму від підробки

Ринок затоплений парфумом сумнівного походження. Серед цього різноманіття важливо вміти відрізнити справжню туалетну воду або духи від підробки. Є кілька способів розпізнати фальшивку і справжній парфум.

Зміст статті

  • Яким буває підроблений парфум
  • Купуйте парфум в магазинах!
  • Увага - на упаковку
  • Справжнім духам - дорогий флакон
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Яким буває підроблений парфум

Є три варіанти підробок: копії, версії та варіації. Складніше розпізнаються копії, що імітують упаковку, форму флакона і логотип. Не вірте заявам продавця про те, що духи випущені і розлиті по ліцензії. Парфумерні компанії не видають дозволи на виготовлення того, чим займаються самі.

Версії відзначаються на упаковці словом "version". Напис найчастіше пишеться дрібними літерами і розташовується внизу. Вона може й не бути. Упаковка версій духів відрізняється від оригіналу.

Виробники варіації намагаються точно імітувати упаковку і флакон оригіналу. Відрізнити підробку можна по назві: часто відсутня одна буква або вона замінена на співзвучну. З юридичної точки зору таки духи легальні, тому що мають іншу назву. Щоб не помилитися з вибором, рекомендуємо уважно читати назву, порівнюючи його з оригіналом.

до змісту ↑

Купуйте парфум в магазинах!

Можна сказати з повною упевненістю, що на ринку продається підробка. Можливість придбання справжнього аромату збільшується, якщо здійснювати покупку в магазинах. Але і в цьому випадку не виключено, що продавець здійснює поставку покупцю справжній тестер, а в підсумку продасть лише щось схоже на оригінал, адже неможливо розкрити упаковку, не зробивши покупку. Запах копії, природно, не буде стійким, а ціна - відповідна справжньому парфуму.

до змісту ↑

Увага - на упаковку

Зовнішній целофан оригінального аромату, як правило, щільно облягає коробку. Краї склеюються заводським способом, що не залишає слідів клею. На фірмовій упаковці логотип друкується на картоні, а не наклеюється. Помітили на коробці рядок "Париж - Лондон - Нью-Йорк"? Остерігайтеся підробки!

Звертаємо увагу на напис "parfume". Справжні французькі парфуми йдуть без останньої букви "е". Спробуйте струсити коробку. Флакон оригінальних парфумів добре зафіксований на картоні або іншій підставці і не гримить.

до змісту ↑

Справжнім духам - дорогий флакон

Справжній парфум поставляється в складних по дизайну і дорогих флаконах. Це не тільки маркетинговий хід, мета якого - залучення клієнтів, але також гарантія достовірності товару, тому що подібні шедеври складно скопіювати. Скло флакона повинно бути чистим, прозорим, однорідним. Зазвичай пульверизатор оригінальний парфум йде з кришкою, металевий ободок під ним жорстко зафіксований. На дні флакона фірмових парфумів гравірується номерний знак.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Флакон оригінальних парфумів упаковується заводським способом, назва пишеться прямо на картонці;
  2. Флакон справжнього парфуму дорогий і має складну форму;
  3. Можливість придбати оригінальний парфум вище в магазинах.На ринках продаються копії, варіації і версії.