Відмінність справжньою запальнички zippo від підробки

Відмінність справжньою запальнички Zippo від підробки

Запальнички Zippo, мабуть, самий відомі. Їх творці зробили багато, для того, щоб ті набули популярності. Запальничка знімалися у фільмах, служили вірою і правдою солдатам. Тому багато підприємців зрозуміли це і спочивають на лаврах незаслужено - випускаючи підробки. Наша з вами задача: не заохочувати світ контрафакту. Тому в цій статті ви знайдете відмінності справжньою запальнички Zippo від підробки.

Історія Zippo - найнадійніших бензинових запальничок (зараз існує одна газова модель) з металу почалася в 1932 році. Всі моделі мають захист від вітру. Автором запальнички є Джордж Блейсделл. Назва запальнички "Zippo" було придумано Блецсделлом. Йому подобалося звучання слова zipper, яке перекладається c американської англійської як застібка-блискавка, тому він почав перебирати можливі варіації цього слова і зупинився на варіанті "Zippo", вирішивши, що він звучить по-сучасному. Запальнички Zippo зараз стали предметом колекціонування завдяки величезній різноманітності дизайнів і серійних кодів.

Отже, як же відрізнити підробку? Крім штампа на денці, який повинен обов'язково бути присутнім і містити назву марки, серійний код, місце складання, існують непрямі ознаки, які слід взяти до уваги.По-перше, на справжню запальничку Zippo при покупці видається гарантійний талон і інструкція. Для тих, хто знає англійську: гарантійний талон в англійському варіанті повинен бути надрукований без помилок! По-друге, ціна: оригінал коштує приблизно від 1000 рублів і вище. Дивіться також на місце виробництва. Якщо це не Бредфорд, США, то перед вами не Zippo (хоча з з 1949 по 2002 рік ці запальнички також випускалися в Канаді). Написання логотипу на корпусі також має бути автентичним: особливість полягає у другій букві слова, виконаної у вигляді палички і полум'я. При ударі прапорця про кришку виникає чіткий і дзвінкий щиголь. Вітрозахисний деталь має вісім симетричних отворів. Є також спосіб для определния підробки, який полягає в тому, щоб викрутити гвинтик пружини з оригіналу і спробувати вкрутити його на своє місце в запальничку-підробку. Якщо ви не можете цього зробити, значить, запальничка була проведена в Азії і є підробкою.

Природно, в цілому запальничка повинна виглядати акуратно і дорого. Крім цього загального ради, є ще моменти, які дозволять відрізнити справжню запальничку Zippo від підробки:

  1. Наявність чіткого штампа з серійним кодом на денці запальнички внизу
  2. Ціна оригіналу: найдемократичніші моделі починаються від 600 рублів
  3. При закритті запальничка Zippo повинна видавати характерний звук
  4. Місце виготовлення запальничок: Бредфорд, США.
  5. Оригінальну Zippo можна відрізнити від підробки за особливостями виготовлення вітрозахисної частини, а також таких деталей зборки, як гвинтики.