Відмінність справжньою горілки від паленої

Відмінність справжньою горілки від паленої

Алкоголь буває якісним і "паленим". В першу категорію входять дорогі напої, зроблені за всіма стандартами і з дотриманням рецептури, а в другу, як кажуть в народі, "пійло", від якого можна просто не прокинутися на наступний ранок. Так, як же не нарватися на отруту і відрізнити справжню горілку від підробленої.

Зміст статті

 • Визначення
 • Ознаки "паленої" горілки
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Справжня горілка - продукт з багатовіковою історією. З'явилася вона в часи, коли Росія стала переходити на трипільної систему вирощування зернових, що дало неймовірний урожай. В результаті у людей виявилося багато зерна, яке потрібно було на щось використовувати. Так і з'явилася горілка - продукт бродіння і перегонки пшениці та інших подібних культур. А потім вже Д. І. Менделєєв зміг домогтися ідеального співвідношення води і спирту, що дозволило випустити продукт, відомий і знаменитий у всьому світі. Звичайно, Дмитро Іванович просто займався питаннями поглинання спирту водою, а не спеціально винаходив самий "забійний коктейль". Але ... тепер у нас є те, що славиться по всьому світу, і що їдять люди в дні горя і радощів.

Палена горілка - ну, зрозуміло, попит на справжню горілку породив на світ безліч "геніальних ідей", як зробити підробку і продати за ціною оригіналу.Фальшівоводочнікі всіх мастей винайшли найрізноманітніші способи обману покупця. Причому підробляється все: пляшки, етикетки, акцизні марки, навіть особливі пробки і сертифікати. Втім, не завжди все виходить гладко, і існують різні способи визначення фальшивки.

до змісту ↑

Ознаки "паленої" горілки

Для початку необхідно оцінити пляшку на вигляд. Подивіться, чи щільно сидить ковпачок на шийці. Якщо він прокручується або тим більше дає текти, навряд чи перед вами справжній виріб з гарантованою якістю.

"Палена" горілка

Обов'язково має бути в наявності запобіжне кільце на гвинтовому ковпачку. І зверніть увагу, наскільки високо стоїть рівень налитої рідини. Зазвичай, якщо це не підробка, в тару з гвинтовою пробкою прийнято наливати рідину до середини горлечка. У разі використання пробки "безкозирки", то трохи вище плічок.

Далі перевертаємо пляшку догори дном і оглядаємо на наявність осаду в рідині. Його бути не повинно. Якщо є дивні порошинки, ворсинки, суспензія, інші сторонні частинки, відразу відмовтеся від придбання цього продукту.

Колір фальсифікованої горілки може також відрізнятися від заводського. Справжня - кристально чиста. У підробленої горілки нерідко можна розрізнити жовтуваті і рожеві відтінки. Також не виключена деяка каламутність.

Звертайте увагу на штамп дати розливу. За заводським стандартам він наноситься на кожну пляшку на зворотну або зовнішню сторону етикетки або ковпачок. Місце може відрізнятися, а ось читабельність немає. Всі написи повинні прекрасно проглядатися і читатися. Для більшої гарантії якості деякі заводи-виробники додатково навіть ставлять штамп з датою розливу за допомогою струменевого принтера.Це трохи збільшує ціну, але при цьому дає гарантію якості. Головне - порівняйте штамп дати розливу на етикетці і ковпачку. При розбіжності є привід засумніватися в якісному вміст пляшки.

Все етикетки на пляшці повинні триматися міцно, бути прямо наклеєними і без розривів. На заводі наклейки завдає автомат, тому все виходить рівно і з рівномірними мазками клею. Якщо вони неправильні або змащені, то це теж привід засумніватися.

І самі картинки і написи на етикетках повинні бути яскравими і добре читабельними. На фальшивки часто завдають тьмяні, бляклі етикетки.

Вивчаємо саму етикетку. На ній обов'язково повинен бути завод-виготовлювач і його реквізити. Якщо його немає, то і підприємства, можливо, теж. На лицьовій стороні завжди є дата розливу, назва і адреса фірми-виробника, номер ліцензії, знак сертифікації, фортеця алкоголю.

Якщо пляшка не викликає підозр, можна оцінити якість самого спирту. Робиться це за допомогою звичайної чайної ложки і запальнички. Якщо підігріти горілку, вона повинна спалахнути. Дайте їй вигоріти, а потім понюхайте залишок. Якщо рідина має різкий неприємний запах, то це говорить про наявність домішок.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Якщо перед вами підробка, то ковпачок може прокручуватися або давати текти, а ковпачок справжньою горілки немає.
 2. Справжня пляшка має запобіжний ковпачок, на підробленої його часто не буває.
 3. Рівень налитої рідини повинен бути до "плічок" або до середини горлечка, в підробках це правило не завжди дотримується.
 4. У цій горілка не буде осаду, а в "паленої" він часто є.
 5. Колір підробки може бути з кольоровим відтінком, а справжня горілка безбарвна.
 6. Обов'язково повинен бути штамп розливу, що співпадає на етикетці і ковпачку. Відсутність або розбіжність дат - привід засумніватися в продукції.
 7. Етикетка на цій пляшці наклеєна рівно, без зайвих мазків клею і міцно тримається. А ось у підробки часто бувають перекоси або змащені мазки клею.
 8. На підробці можуть бути тьмяні етикетки, нечитабельні, а на справжній горілці етикетки яскраві і чіткі.
 9. На етикетці справжньої горілки обов'язкова вказівка ​​заводу виробника і всіх реквізитів, а на підробці часто щось втрачають.