Відмінність якісної світлодіодної стрічки від неякісної

Відмінність якісної світлодіодної стрічки від неякісної

Світлодіодна стрічка сьогодні все частіше використовується для декоративного оформлення як внутрішніх інтер'єрів, так і фасадів будівель, автомототехники і меблів. Саме м'який і рівномірний промінь світла створює такий виразний акцент на потрібних деталях, що перетворює все навколо. Сьогодні художнє підсвічування - це яскравий дизайнерський прийом для додання естетичної виразності і сучасності. У зв'язку з цим на ринку з'являється величезна різноманітність світлодіодних стрічок, в тому числі виконаних на низькому технологічному рівні, які потрібно вміти відрізняти від якісної продукції.

Основні відмінності

1. Низька ціна

Вартість 70 руб. і нижче за метр світлодіодної стрічки повинна насторожувати. Зниження ціни в основному відбувається за рахунок якості світлодіодів, економії на витратних матеріалах, неякісної провідникової основи і герметиків. Замість автоматизованого циклу виробництва при виготовленні дешевої стрічки використовується ненадійна ручна пайка або недорогі припойні компоненти, і тому згодом деякі світлодіоди просто перестають працювати.

2. Низькоякісна провідникова основа

Для перевірки якості необхідно перегнути світлодіодну стрічку до 180 градусів.Через знижену кількість металу неякісна стрічка може деформуватися і навіть зламатися після кількох таких спроб. Працездатність і цілісність якісної світлодіодної стрічки навіть при багаторазових згинаннях не може бути порушена, адже гнучкість - одне з головних її якостей.

3. Низька якість світлодіодів

У неякісної стрічки яскравість світлодіодів може бути в 2 або 3 рази нижче, ніж зазначено у постачальника. Часом не фахівцеві це стає зрозуміло, коли стрічка вже встановлена ​​і необхідний рівень освітленості не досягнуть.

Неякісні світлодіоди можуть не давати природний теплий або холодний білий колір, їх світло може мати невеликий зелений, синій або навіть фіолетового відтінку.

Також індекс передачі кольору (CRI) може бути нижче 70, це відбивається на тому, що все освітлювані предмети будуть мати порушення колірного сприйняття, наприклад, холодний білий буде здаватися сірим, а теплий - жовтим або помаранчевим.

В процесі роботи неякісної світлодіодної стрічки може на 50% знижуватися її світловий потік, аж до вигоряння окремих світлодіодів або навіть всього приладу.

4. Низька якість герметика і клейкою основи

Низькоякісна стрічка при нагріванні провідника починає пахнути фенолом. У приміщенні стає важко перебувати, а тривале перебування призводить до нудоти, головного болю, аж до різних захворювань дихальних шляхів.

5. Неякісна основа стрічки

У неякісної стрічки фольговани тільки одна її сторона, у якісного приладу таке покриття двостороннє. Двостороннє фольгування дає мінімальні втрати світлового потоку на всій довжині стрічки в процесі її роботи.

Також при виборі світлодіодної стрічки не забувайте про правильно підібраному блоці живлення і інших необхідних комплектуючих (кабель, кріплення, профіль і ін.). І творіть! Сьогодні LED підсвічування використовується для багаторівневих стель, меблів, плінтусів, ніш і полиць, штор і карнизів, сходів, барних стійок і інших декоративних елементів. Світлодіодну стрічку застосовують в інтер'єрах нічних клубів, ресторанів, виставкових залів, а також в ландшафтному і архітектурному світлодизайн. Сьогодні стрічкою навіть підсвічують деталі автомобілів, велосипедів, нею оформляють рамки картин, арт-об'єкти, одяг і багато іншого.

В силу всіх перерахованих вище причин при покупці світлодіодної стрічки дуже важливо переконатися в тому, що продавець має достатній досвід в даній галузі і має всі необхідні сертифікати якості. Ми рекомендуємо вам звернути увагу на компанію "Нью Лайт Технолоджи", тому що вона гарантує якість своєї продукції, а також порадує вас гнучкими умовами доставки та оплати. Ознайомитися з асортиментом ви можете на їх сайті // www. neolight. ru /

натисніть на картинку для збільшення