Різниця між your і Yours

Різниця між Your і Yours

Це ваш кіт. Цей кіт - ваш. Чи знаєте ви, що в англійській мові ці і подібні їм пропозиції будуть побудовані за допомогою різних слів - в першому випадку використовується your, у другому - yours. Від чого це залежить? Давайте розберемося.

І your, і yours відносяться до категорії присвійних займенників. Але your - основна форма, тоді як yours - абсолютна. Звичайно, ці визначення не допомагають зрозуміти різницю, тому перейдемо до конкретики.

Обидва ці займенники переводяться як "ваш / ваша / ваш / ваші / твій / твоя / твоє / твої". Але основна форма використовується разом з іменником і визначає його. Це ваш кіт - This is your cat . Абсолютна форма не передбачає наявності іменника і встає на його заміну. У реченні "Цей кіт - ваш" ви за замовчуванням опускаєте друге слово кіт, адже повне речення звучало б так: "Цей кіт - ваш кіт". Слово "ваш" дозволяє не повторювати іменник "кіт", також як в англійській мові це робить слово "yours": this cat is yours.

Для кращого розрізнення і запам'ятовування для цих присвійних займенників використовуються наступні назва: займенники-іменники (yours) і займенники-прикметники (your).

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. your доповнює іменник (визначає), yours - замінює.
  2. your - присвійний займенник-прикметник, yours - присвійний займенник-іменник.