Різниця між xbox 360 і Sony PlayStation 3

Різниця між xbox 360 і Sony PlayStation 3

Кожен досвідчений геймер знає, що саме йому вибрати для проведення багатьох-багатьох годин. А як бути недосвідченому? Йому належить багато разів прораховувати всі плюси і мінуси консолей xbox 360 і Sony PlayStation 3. Варто допомогти йому вибрати і порівняти за основними значущим критеріями ці два девайса, один з яких надовго пропишеться в будинку користувача.

xbox 360 - популярна ігрова приставка від Microsoft, що дозволяє запускати не тільки гри, але і передавати інформацію через мережу, завантажувати і переглядати аудіо, відео або фото.

Sony PlayStation 3 - ігрова приставка від японської корпорації Sony, також об'єднує в собі мультимедійні можливості і є основним конкурентом xbox360.

Дизайн консолей, як правило, при виборі великої ролі не грає, але все ж: xbox 360 виглядає простіше і трохи скромніше свого конкурента. Помітні всілякі неідеальної збірки і матеріалів, іноді розпущеність деталей і люфти. Sony PlayStation 3 зібрана краще, пластик явно дорожче, дизайн вражає сильніше. Габаритами самої консолі Sony PlayStation 3 обганяє xbox360, і це може послужити причиною вирішення питання вибору на користь xbox. Однак у xbox 360 є величезний блок живлення, так що економії місця в результаті може не вийти.

Зліва - Sony PlayStation 3. Праворуч - xbox 360

Комплектація обох консолей схожа, тільки підключити Sony PlayStation 3 до монітору високої роздільної здатності не вдасться - кабель виробники порахували непотрібним.У коробці з xbox360 з цим все в порядку: можна дістати і грати.

Зате xbox360 вкрай бідна на роз'єми і інтерфейси. HDMI, аналоговий і мережевий виходи, причому одночасне використання одного на відеоряд, іншого на звук - неможливо. У Sony PlayStation 3 з цим все набагато краще: комбінувати порти в будь-якій послідовності можна і потрібно.

Геймпад xbox360 ретельно продуманий і максимально ергономічний, чого не можна сказати про джойстик від Sony. Зате останній живиться від акумулятора невеликого обсягу, тоді як конкурент - від пальчикових батарей. Ще один позитивний момент щодо xbox360 - підтримка вібруванням.

PlayStation 3 зручніше в експлуатації - майже безшумно. До того ж ця консоль читає всі формати оптичних дисків, аж до blu-ray, тоді як іксбокс ганяє тільки стандарт. Накопичувач до продукції Sony можна підібрати будь-який, xbox ж дуже примхлива в цьому відношенні і вимагає певних моделей хардов.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Дизайн xbox360 простіше і невибагливий, а збірка гірше, ніж у Sony.
  2. В комплекті у PlayStation 3 немає кабелю HDMI.
  3. PlayStation 3 багатшими роз'ємами, а їх розташування на корпусі оптимально.
  4. У геймпада xbox360 ретельніше продумана ергономіка і реалізований Тактильна чутливість.
  5. PlayStation 3 безшумна, працює з більшістю оптичних носіїв і не пред'являє спеціальних вимог до жорстких дисків.