Різниця між дикою і звичайної норкою

Різниця між дикою і звичайної норкою

У чому різниця між дикою і звичайної норкою і якому хутрі віддати свою перевагу? Ці актуальні і хвилюючі для будь-якої модниці питання часом так і не знаходять відповіді. Проведемо невелике розслідування і з'ясуємо, чи існують відмінності між даними поняттями.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Норка - гарний блискучий хутро з коротким ворсом бурого, каштаново-бурого або коричневого кольору.

Дика норка - красивий, теплий, водостійкий хутро з високим гладким ворсом.

до змісту ↑

Порівняння

Звичайна норка вирощується на фермах по всьому світу у величезних масштабах. США, Канада, Росія, Данія, Фінляндія, Голландія, Китай ... Список цей можна продовжувати нескінченно. На фермах виводять один і той же вид - американську норку, однак, в залежності від місця розведення, хутро відрізняється своїм рівнем якості і властивостями. Дика ж промислова норка зустрічається дуже рідко, в рік добувається менше 100 тисяч шкурок. Цей вид істотно дрібніше фермерської і характеризується дуже високим ворсом. Колір її хутра тільки сіро-коричневий, а подпушь завжди помітно світліше ості. Шкурка дикого звіра завжди має різні дефекти через пошкодження і укусів паразитів, за рахунок чого і цінується дешевше. Вироби з такої норки практично не шиють, адже це не вигідно. Звичайно, шкурки її коштують набагато дешевше, але вони значно менші за розміром, за рахунок чого збільшується їх витрата.У промислових масштабах дика норка заготовлюється і продається тільки в Канаді.

Шкурки дикої норки

Щоб вибрати шубу з норки, необхідно спочатку визначитися з метою її придбання. Для досить тривалих прогулянок підійдуть довгі вироби або ж довжиною до коліна. Жінкам-водіям і представницям слабкої статі, які ведуть активний спосіб життя, краще придивитися до шубам або курток з норки. Далі слід вибрати колір вироби. Нинішній асортимент дозволяє купувати шуби, доповнені обробкою з іншого хутра. До речі, класичні моделі допоможуть приховати недоліки фігури і зробити її більш досконалою. Мініатюрним дамам варто віддати свою перевагу шубам, тоді як довгі вироби лише підкреслять невисокий зріст.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Звичайна норка вирощується на фермі, дика - живе на берегах водойм.
  2. Дика норка зустрічається у продажу украй рідко.
  3. Дика норка набагато дрібніше фермерської і володіє дуже високим ворсом.
  4. У дикій норки сіро-коричневе забарвлення, тоді як у селянській він може бути бурого, каштаново-бурого або коричневого кольору.
  5. Шкурка дикого звіра завжди має різні дефекти через пошкодження і укусів паразитів, за рахунок чого і цінується дешевше.
  6. В промислових масштабах дика норка заготовлюється і продається тільки в Канаді.