Різниця між пральною машиною автомат і напівавтомат

Різниця між пральною машиною автомат і напівавтомат

Вибір пральної машини залежить від багатьох факторів: габарити, функціональні особливості, і, звичайно, ціна. Є ще один критерій, на який потрібно обов'язково звернути увагу при покупці - до якого типу пральних машин, автоматів або напівавтоматів, відноситься купується пральна машина. Як виявилося, приставка "підлозі" істотно впливає на зручність експлуатації, тому пропоную розглянути відміну пральної машини автомат від пральної напівавтоматичного машини.

Зміст статті

 • Дизайн
 • Конструкційні особливості
 • Функціональні особливості
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Дизайн

Пральні машини-напівавтомати різноманітністю дизайну не відрізняються. Найчастіше ці машинки мають бочкообразную або прямокутну форму. Завантаження білизни в напівавтоматичні пральні машини відбувається тільки вертикально. Плюсом, як і у всіх пральних машинах з вертикальним завантаженням є те, що машину можна відкрити "довантажувати" навіть якщо прання вже почалася. Ці машинки запросто можна віднести до малогабаритної техніки. Незважаючи на це, місткість сухої білизни досягає 7 кг.Таку машину зручно переставляти з місця на місце, її досить просто перевезти навіть у легковому автомобілі.

Пральна машинка напівавтомат

Автоматичні пральні машини можуть бути двох видів: з фронтальним завантаженням білизни і з вертикальним завантаженням білизни. Це, природно позначається і на зовнішньому вигляді. У машин з фронтальним завантаженням - на передній частині розташований люк, куди завантажується білизна.

Пральна машинка автомат з фронтальним завантаженням білизни до змісту ↑

Конструкційні особливості

Автоматичні пральні машини завжди повинні мати доступ до водопроводу, так як вода в пристрій подається автоматично при запуску програми за допомогою шланга . При цьому в машину спочатку надходить холодна вода, а кип'ятіння, або звичайне нагрівання, відбувається вже в самій машині.

Для напівавтоматичних пральних машин наявність поруч водопроводу байдуже, так як вода, як холодна, так і гаряча, заливається безпосередньо в машину вручну.

до змісту ↑

Функціональні особливості

Машини напівавтомати перуть в рази швидше, ніж повністю автоматичні машини.

Ті, хто вважає, що в напівавтоматах відсутня режим віджиму і полоскання - помиляється. Ці функції є, але, на відміну від автоматичних пральних машин, їх потрібно встановлювати вручну. Тобто після прання - натиснути кнопку полоскання або віджимання і так далі.

У зв'язку з тим, що пральна машина напівавтомат не підігрівати воду самостійно, відбувається суттєва економія електроенергії. Це саме можна сказати до споживання води.

Автоматична машина працює строго за заданою програмою, а програму напівавтоматичного машини можна зупинити, скасувати і задати іншу.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Автоматичні пральні машини бувають як з вертикальною, так і з фронтальним завантаженням білизни, напівавтоматичні - тільки з вертикальною.
 2. Автоматичні пральні машини підключаються безпосередньо до водопроводу, а в напівавтоматичні вода заливається вручну.
 3. В напівавтоматичні машини вода заливається потрібної для прання температури, а в автоматичних йде самостійний підігрів води до потрібної температури.
 4. Пральні машини-напівавтомати стирають швидше, ніж автоматичні пральні машини.
 5. В автоматичних пральних машинах досить задати програму, решта (віджимання, полоскання) машина зробить самостійно. У напівавтоматичних кожну нову функцію потрібно задавати вручну після закінчення попередньої.
 6. Пральні машини напівавтомати менше і компактніше автоматичних пральних машин.
 7. Напівавтоматичні пральні машини економічніше споживають електроенергію і воду, ніж автоматичні.