Різниця між was і Were

Різниця між Was і Were

Часи в англійській мові стають справжньою перешкодою для багатьох, які прагнуть його освоїти . Інше ускладнення - використання різних форм дієслова в залежності від особи і числа підмета. Таким прикладом є дієслово be: навіть зрозумівши, в яких випадках використовується was / were, не всі усвідомлюють, коли використовується перший варіант, коли - другий?

Was / were - друга форма неправильного дієслова be, що відноситься до минулого часу. Конструкція "there was / where" перекладається як "було", "було". Цей дієслово пов'язує частини мови (наприклад, два іменників, іменник і займенник або прикметник) в тих пропозиціях, де немає смислового дієслова.

Як запам'ятати, коли вживати яку форму? З займенниками / іменниками в однині - was (I / he / she / it), у множині - were (you / we / they). Зверніть увагу, що після you, яке в англійському використовується і для "ти", і для "Ви", необхідно писати were. Де нас багато (ми, вони), - там і слово довше (були - were), де одна людина (я, він ...) - там коротше (був - was).

Однак, потрібно пам'ятати конструкцію If I were, яка зустрічається в умовних пропозиціях теперішнього часу і яка вимагає наявності were після займенника I. Приклад: "If I were you, I would definitely press a like button below this post ". Не плутайте зі схожими конструкціями, які містять "I was", тому що не є умовами. Наприклад: "Sorry if I was rude with you on the phone yesterday".

Висновки Topinfoweb.com.ru

  1. Was - для головного слова в однині, Were - у множині (але пам'ятаємо про виключення з цього правила "If I were" в умовних пропозиціях)