Різниця між Фольксвагеном Каравела і Транспортером

Різниця між Фольксвагеном Каравела і Транспортером

Продукція німецького автозаводу "Фольксваген" здавна користується популярністю у всьому світі. Відомий "Фольксваген" не тільки своїми легковими автомобілями, а й мікроавтобусами.

Найбільш ходові моделі - Каравелла і Транспортер. Багато автолюбителів, які вирішили придбати мікроавтобус Фольксваген, стають перед нелегким вибором - яку саме модель купити, що краще - Каравелла або Транспортер?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Фольксваген Каравелла - комфортабельний німецький мікроавтобус для перевезення пасажирів.

Фольксваген Каравелла

Фольксваген Транспортер - мікроавтобус для перевезення вантажів або пасажирів, відноситься до економ-класу в лінійці бренду.

Фольксваген Транспортер до змісту ↑

Порівняння

Транспортер - перша і вдала спроба концерну створення власного мікроавтобуса. База в обох автобусів однакова.

Головна відмінність двох мікроавтобусів складається в тому, що Транспортер - це бюджетна модель. Він більше призначений для перевезення вантажів і робітників, ніж для комфортабельної їзди.

Каравела - це мікроавтобус більш дорогого виконання з хорошою обробкою і безліччю корисних для пасажирів дрібниць. Перший же погляд на салони двох бусів дозволяє зробити висновок, що Каравела - безперечний переможець.

Внутрішній простір салону транспортера виглядає дешево. Салон Каравели - комфортабельний, обов'язково присутні окрема грубка, попільнички, клімат-контроль, якісні та зручні сидіння.

Природно, що Каравела істотно дорожче транспортера. Крім того, Каравела проводиться тільки в пасажирському варіанті, а Транспортер може бути вантажним, вантажопасажирських і пасажирських. Також відрізняються ці намиста та деякими технічними особливостями.

Каравела позиціонується як сімейний мікроавтобус з максимумом зручностей, а Транспортер - як робоча конячка без особливої ​​вишуканості.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Фольксваген Каравелла - пасажирський мікроавтобус підвищеної комфортності.
  2. Фольксваген Транспортер - вантажний, вантажопасажирський або пасажирський мікроавтобус бюджетної комплектації.
  3. Каравела більше підходить для сімейних поїздок, а Транспортер - для перевезення вантажів і робітників.
  4. Каравела має хорошу оббивку салону, зручні крісла, клімат-контроль та інші дрібниці, що підвищують комфорт пасажирів, а також підвіску, яка м'якше, ніж у транспортера.
  5. Каравела проводиться тільки в пасажирському виконанні.
  6. Каравела істотно дорожче транспортера.