Різниця між visa і Maestro

Різниця між Visa і Maestro

Системи безготівкових платежів дозволяють брати участь в торгових відносинах, оплачувати товари і послуги за допомогою терміналу, інтернету і банкомату. Однак базові поняття часто плутають між собою. Багато користувачів не можуть відрізнити один від одного Visa і Maestro, хоча зазначені поняття пов'язані з різними категоріями ринку. Спробуємо розібратися в цьому і визначити різницю.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Visa - міжнародна платіжна система, штаб-квартира якої знаходиться в США, а оборот за 2012 рік склав близько 6 трильйонів 910 мільярдів доларів США. Компанія є ключовим конкурентом ще одного гіганта - корпорації MasterCard, з яким "ділить" ринок протягом останніх десятиліть. Фірма пропонує своїм клієнтам різні сервіси, в тому числі оплату покупок в інтернеті, прив'язку карти до банківського рахунку і багато іншого.

Maestro - платіжний сервіс компанії MasterCard, представлені у формі дебетових карт, емітованих національними банками. Вони головним чином призначені для розрахунків на торгівельному вузлі з онлайн-авторизацією для доступу до рахунку і мають урізаними функціями. Так, карта найчастіше не підходить для розрахунків в віртуальних магазинах

до змісту ↑

Порівняння

Таким чином, ключова відмінність - це сутність представлених визначень.Visa - це міжнародна платіжна система, яка представлена ​​великою кількістю різних рішень. Maestro - вид дебетової картки, найбільш доступною і дешевою, від "конкуруючої фірми" - компанії MasterCard. Її аналогом можна вважати Visa Electron, який в Росії в цілому більш популярний.

Решта відмінностей можна простежити тільки на конкретних прикладах. Так, рішення від Visa використовують в якості універсальної валюти долар, і при розрахунках гроші попередньо конвертуються в нього. MasterCard, в тому числі і картка Maestro, відразу ж переводить оплачувану суму в валюту платежу.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Сутність. Visa - це цілісна платіжна система, а Maestro - різновид дебетової картки компанії MasterCard.
  2. Популярність. Рішення від компанії Visa в цілому більш затребувані в РФ, і її Visa Electron, аналог Maestro, емітується великою кількістю банків.
  3. Логотип. Фірмовий знак компанії Visa має текстовим написанням, дебетової картки Maestro - графічним.