Різниця між вертикальним і горизонтальним солярієм

Різниця між вертикальним і горизонтальним солярієм

В наші дні отримати гарну засмагу можна, не тільки перебуваючи під променями жаркого сонця, а й перебуваючи в солярії. Однак таке обладнання має різновиди. Звернемо увагу на критерій положення в просторі і з'ясуємо, чим відрізняється вертикальний солярій від горизонтального.

Зміст статті

  • Загальні відомості
  • Порівняння

Загальні відомості

Солярій - це пристрій, всередині якого функціонують спеціальні лампи. Від них виходить ультрафіолетове випромінювання. Завдяки такому впливу на шкірі людини, вміщеного в кабіну, утворюється штучний загар. Пізнішою версією солярію є апарат вертикального типу. Так він виглядає:

Вертикальний солярій

А це горизонтальний солярій, який був винайдений раніше і вважається класикою:

Горизонтальний солярій до змісту ↑

Порівняння

Для початку торкнемося того, що людина, яка проходить процедуру з використанням однієї з платформ, повинен прийняти відповідне положення. У вертикальному солярії "загоряти" стоїть. Тут можна вільно рухатися і навіть пританцьовувати, благо найчастіше подібні сеанси супроводжуються музикою. В результаті такої активності промені одночасно впливають на різні зони тіла, і загар лягає акуратніше, не залишаючи "сліпих" ділянок, які згодом будуть виділятися світлими плямами.

Це становить важлива відмінність вертикального солярію від горизонтального. Адже при використанні останнього діючі промені можуть не доходити в повній мірі до боків, прихованих ділянок між стегнами, а також до зон тіла, які контактують з поверхнею. Щоб в такому випадку досягти потрібного ефекту, слід влаштовуватися то в одному, то в іншому становищі, не забуваючи одночасно максимально розслаблятися, що дозволяє зробити подібна форма кабіни.

Треба зауважити, що горизонтальний солярій забезпечує більш якісну засмагу шкіри ніг, а це особливо важливо для тих, хто любить носити короткі спідниці. Вертикальні аналоги, в свою чергу, нерідко оснащуються дзеркальної нижньою площиною, щоб на низ тіла потрапляв не тільки прямий, а й відбите світло. Варто сказати і про те, що в горизонтальному обладнанні в області впливу на чутливу шкіру обличчя найчастіше працюють випромінювачі більш м'якого світла або окремі лампи, які можна відключати.

Розглядаючи, в чому різниця між вертикальним і горизонтальним солярієм, можна згадати і ще один факт, який для багатьох має значення. Справа в тому, що пристрої першого зразка вважаються більш гігієнічними, оскільки тут присутня набагато менший контакт тіла з внутрішніми поверхнями кабіни в порівнянні з горизонтальними моделями. Але за умови проведення належної дезінфекції побоюватися небажаних "слідів" попередніх відвідувачів не варто.