Різниця між верандою і терасою

Різниця між верандою і терасою

Як правило, більшість людей вживають слова "веранда" і "тераса" абсолютно неусвідомлено, не розмежовуючи ці поняття. Однак між ними все ж існує досить відчутна різниця, про яку й піде мова в даній статті.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Веранда - засклене або відкрите приміщення, вбудоване в будівлю або прибудоване до нього.

Тераса - відкритий настил, розташований на підготовленій підставі.

до змісту ↑

Порівняння

По суті, веранда являє собою невелику засклену або відкриту прибудову до будинку з дахом і перилами. Прибудова, яка не має даху, вже буде називатися не верандою, а ганком. Веранди набули широкого поширення в лікарнях, санаторіях і дитячих садах. Тераса же знаходиться за межами будинку на невеликій височині і не має даху. Цей відкритий настил нерідко використовується для відпочинку, посадки квітів, прийняття сонячних ванн, приготування шашликів і т. Д. Іноді на терасі встановлюється басейн або джакузі.

Веранда

Як веранда, так і тераса вважаються додатковими будівлями, багато в чому схожими між собою. Поняття "тераса" походить від латинського terra, що означає "земля". Це піднесена над землею відкритий майданчик. Нерідко вона обнесена дерев'яними або кам'яними огорожами і має тимчасовий або постійний навіс.У слова "веранда" - перські коріння: воно перекладається як "галерея, портик". Веранда, будучи невеликою прибудовою до будинку, може бути засклена з двох або трьох сторін. Її утеплений варіант дозволяє господарям будинку істотно розширити межі своїх володінь і отримати додаткову житлову площу, здатну виконувати функцію вітальні, їдальні, зимового саду або навіть танцполу. Крім того, утеплена веранда надає мешканцям унікальну можливість постійно відчувати єднання з природою, милуватися її красою і пишністю в будь-який час року.

Тераса до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Веранда може бути заскленій, тоді як тераса являє собою відкритий майданчик.
  2. Обов'язковим елементом веранди є дах, тераса ж даху не має.
  3. Веранда служить частиною будинку, прибудовою до нього. Тераса знаходиться за межами будинку, найчастіше на невеликій височині.
  4. Веранда може бути утепленій, тоді як тераса - немає.