Різниця між винирами і Люмініри

Різниця між винирами і Люмініри

Сучасні медичні технології не стоять на місці, з'являються все нові медичні препарати і методики лікування. Навіть відомі нам з дитинства процедури стають більш приємними і безболісними. Таким чином, відвідування стоматологічного кабінету для нас вже не уявляє для нас особливої ​​проблеми, оскільки всі дії фахівця сьогодні не більше жахливі, ніж звичайні процедури. Так як сьогодні одним з найбільш затребуваних напрямків вважається установка накладок на зуби, ми спробуємо розібратися, чим же все-таки вініри відрізняються від Люмініри.

Зміст статті

  • Визначення
  • Відмінність
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Вініри називаються тонкі керамічні, фарфорові або композитні пластинки, що служать як накладки на передню стінку зубів. Вони призначаються для усунення зовнішніх дефектів. Для кожного пацієнта такі накладки виготовляються індивідуально, вони здатні усунути, як вроджені, так і придбані дефекти зубів і створити ефект ідеальної посмішки. Вініри здатні замаскувати флюорозние плями і зміни забарвлення зубної емалі, потемнілі старі пломби, відколи, неправильну форму і щілини між зубами. Товщина виниров становить приблизно 0, 7 мм, а для їх установки потрібна максимальна обробка (підточку, шліфування) зубів.

Люмініри виконують в організмі людини все ті ж функції, що і вініри, але їх товщина при цьому становить 0, 2 - 0, 3 мм.Для установки Люмініри потрібно мінімальна обробка зубів, в результаті чого процедура установки стає досить швидкої і менш болючою. Незважаючи на свою невелику товщину, міцність Люмініри не поступається натуральним зубам, а причиною тому є їх відмінна еластичність.

до змісту ↑

Відмінність

Установка накладок на зуби сьогодні є дуже популярною. Багато людей вже змогли по достоїнству оцінити якості цих тонких пластинок, а тому намагаються не відставати від моди і ставлять собі вініри або люмініри. Установка Люмініри - це оборотний процес при бажанні їх можна буде видалити в кабінеті стоматолога за допомогою полірувального бура. Після установки зуби з Люмініри являють собою єдине ціле, що практично на сто відсотків виключає потрапляння під накладку вологи або шматочків їжі. А оскільки вініри дещо товщі, ніж люмініри, то в деяких місцях вони можуть прилягати до стінки зуба не дуже щільно, що звичайно ж, є причиною для потрапляння інфекції в щілину між зубом і вініром.

Обидві методики установки мають свої показання і протипоказання, ось чому, перш ніж прийняти рішення про встановлення Люмініри або вінірів, спочатку слід проконсультуватися з лікарем. На відміну від звичайних коронок, вініри і люмініри встановлюються виключно на передню стінку зуба. При цьому вініри вимагають максимального сточування зуба, а люмініри - немає. Термін служби вінірів складає 5-7 років, люмініри - набагато довговічніше, вони можуть прослужити своєму власникові до 20 років. Але при цьому вініри коштують в три-чотири рази менше, ніж люмініри ...

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Вініри - зубні незнімні протези, які кріпляться тільки на зовнішню сторону зуба, вони мають товщину 0, 7 мм.Люмініри - такі ж накладки на зуби тільки набагато тонше. Їх товщина складає 0, 2 - 0, 3 мм.
  2. Вініри не надто щільно прилягають до поверхні зуба, люмініри сидять більш щільно.
  3. Вініри вимагають сточування поверхні зуба, люмініри можна встановлювати без попереднього сточування зуба.
  4. Вартість вінірів в 3-4 рази нижче, ніж вартість Люмініри.