Різниця між урологом і андрологів

Різниця між урологом і андрологів

Сучасний століття з його поганою екологією і постійними стресами часто ставить перед людьми серйозні завдання. Саме тому багато чоловіків часто страждають від проблем з сечостатевої системою. Ще одна проблема, яка чекає їх на шляху до здоров'я і гармонії - це незнання що робити в такій ситуації. Тим часом знайомі часто радять звернутися з подібними проблемами до уролога або до андролога. Спробуємо розібратися, в чому ж відмінність між двома цими поняттями.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Лікар-уролог - це фахівець, який відповідає за діагностику і лікування захворювань сечостатевих органів.

Андролог - це уролог, який займається лікуванням і діагностикою хвороб чоловічої сечостатевої системи (уретрити, варикоцеле, простатити, сексуальні розлади та інші).

до змісту ↑

Порівняння

андрології називається галузь медицини, яка вивчає анатомію чоловіки і його фізіологічний стан. Лікар-андролог відповідає за все захворювання чоловічої статевої сфери і шукає шляхи і методи їх лікування. На сьогоднішній день андрологія вважається найбільш передовим і високотехнологічним розділом медицини. Вона складається з пластичної хірургії, ендокринології, мікрохірургії, імунології, психотерапії та репродуктивної медицини. Андрологія займається лікуванням чоловічого безпліддя, зниження лібідо, еректильної дисфункції, косметичних дефектів статевих органів і інших чоловічих проблем.Андрологія - це порівняно молода наука, а тому лікар-андролог в даний час є далеко не в кожній поліклініці.

Урологія - це наука, що відповідає за вивчення нирок і сечовидільної системи. Чоловіча репродуктивна система знаходиться в безпосередній близькості з сечовидільної, а значить, можна не дивуватися, що лікар-уролог часто лікує і те, і інше. У свою чергу, андролог має досить специфічними знаннями в галузі ендокринології, сексології, валеології, а також володіє навичками в проведенні ультразвукових і лабораторних методів дослідження. До того ж він має хірургічну спеціалізацію і може провести операцію на будь-якому органі сечостатевої системи, крім нирок. Урологія вважається порівняно молодою наукою, вона вперше з'явилася трохи менше двохсот років тому. Напрямок "Андрология" - це пріоритет сучасної медицини, воно вважається частиною урології і поки не має власної спеціалізації. Якщо раптом ви зустрінете дипломованого лікаря-андролога, то сміливо можете поцікавитися, де він купив свій диплом.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Уролог проводить діагностику і лікування сечостатевих шляхів і у чоловіків, і у жінок. Андролог займається лікуванням репродуктивної системи тільки у чоловіків.
  2. Уролог відповідає, щоб у людини не було захворювань сечостатевої системи. Андролог стежить за тим, щоб чоловік був заможний в життя.
  3. Уролог - лікарська спеціалізація, андролог - один із напрямів цієї спеціалізації.