Різниця між фраком і смокінгом

Різниця між фраком і смокінгом

Люди вищого світу, завсідники світських раутів і урочистих заходів в силу свого статусу завжди повинні виглядати елегантно і ефектно. В їх гардеробі знайдеться чимало смокінгів і фраків на будь-який випадок. І про відмінності цих предметів чоловічого туалету вони знають не з чуток. Але і звичайні люди часом відчувають необхідність належно одягнутися до якого-небудь урочистого заходу. Весілля, ювілей, корпоративний захід - хіба мало знайдеться відповідних приводів! Що вибрати: фрак або смокінг? У чому їх відмінності? Розглянемо докладніше.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Фрак - чоловічий вечірній парадний костюм особливого крою. Складається з укороченого спереду піджака з довгими вузькими підлогами ззаду і брюк з атласними або шовковими лампасами.

Смокінг - різновид костюма, призначена для особливо урочистих випадків. Складається з піджака з відкритими грудьми і шовковими лацканами, брюк з шовковими або атласними лампасами, краватки-метелики і пояси-кушака.

до змісту ↑

Порівняння

Фрак предмет одягу, призначений виключно для офіційних заходів. Смокінг ж надівається за неофіційними, але урочистих випадках. Відмінною особливістю фрака є укорочений спереду піджак з двома довгими фалдами ззаду. Традиційним матеріалом для його пошиття служить креп чорного кольору, лацкани ж відбуваються блискучим шовком.Характерною рисою смокінга також є піджак з шовковими лацканами і відкритими грудьми. Даний предмет гардероба можна назвати більш демократичним, він не вимагає особливої ​​педантичності дрібницях.

Фрак

Фрак доповнюється брюками з атласними лампасами, накрохмаленою сорочкою зі стоячим коміром, зав'язаним вручну білою краваткою-метеликом і білими рукавичками. Обов'язковою доповненням смокінга служать брюки з шовковими вставками з боків, шовковий пояс-пояс і краватка-метелик. Якщо смокінг прийнято застібати на всі гудзики, то фрак носять розстебнутим. Адже в іншому разі не буде видно білосніжний жилет з піке з обтягнутими шовком або ж дорогими перламутровими ґудзиками. Фрак виконується в традиційно чорному кольорі, тоді як смокінг може мати світлу колірну гамму.

Смокінг до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Фрак призначений для офіційних заходів, смокінг - для неофіційних, але особливо урочистих випадків.
  2. Відмінна риса фрака - укорочений спереду піджак з двома довгими полами ззаду.
  3. Для пошиття фрака використовується креп чорного кольору, смокінг може бути пошитий з різних матеріалів і мати різні відтінки.
  4. Фрак носять розстебнутим, під нього надягають накрохмалена сорочка і жилет білого кольору. Смокінг застібається на всі ґудзики, обов'язковим його елементом служить атласний пояс-пояс.
  5. Фрак вимагає дотримання безлічі тонкощів і дрібниць. Смокінг є більш демократичним предметом одягу.