Різниця між смокінгом і костюмом

Різниця між смокінгом і костюмом

Щоб виглядати елегантно і солідно на урочистому заході, чоловікові просто необхідно обзавестися смокінгом або ефектним костюмом. Але зупинити свій вибір на тому чи іншому варіанті можна, лише познайомившись з їх характерними рисами й особливостями. Розглянемо основні відмінності смокінга і костюма.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Костюм - комплект, що складається з декількох елементів верхнього одягу (як правило, піджака і брюк).

Смокінг - різновид костюма, призначена для особливо урочистих випадків.

до змісту ↑

Порівняння

В першу чергу слід сказати, що смокінг є різновидом костюма. У своєму класичному варіанті він повинен складатися з декількох обов'язкових елементів: піджака, брюк, краватки-метелики, пояси-кушака або чорного жилета. Відмінними рисами смокінга служать сильно відкритий на грудях піджак з атласними або шовковими лацканами, а також штани з блискучими бічними лампасами. На додаток до піджака йде атласна стрічка-пояс, яка застібається на спині, або атласний жилет. Звичайний же костюм може доповнюватися найрізноманітнішими елементами: краваткою, метеликом, класичними брюками різного покрою і т. Д.

Смокінг

Смокінг можна сміливо назвати елітним видом одягу, призначеним виключно для урочистих випадків.Костюм - звичний повсякденний наряд бізнесмена або ділової людини, який не дуже підходить для світських прийомів. Він може виконуватися в найрізноманітніших кольорах і доповнюватися сорочками і краватками різних відтінків. Смокінг ж, як правило, однотонний і надівається в комплекті з білосніжною сорочкою. Щоб придбати якісний смокінг, доведеться викласти чималу суму грошей. Зате будь-який чоловік в ньому буде виглядати вельми і вельми ефектно. Костюм давно став для нас звичним і буденним явищем, його носять як чоловіки, так і жінки. Смокінг - суто чоловічий предмет гардероба, покликаний підкреслювати високий статус свого володаря.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Смокінг є різновидом костюма, призначеної для особливо урочистих випадків.
  2. Класичний смокінг складається з декількох обов'язкових елементів: піджака, брюк, краватки-метелики, пояси-кушака або чорного жилета.
  3. Відмінними рисами смокінга вважаються відкритий на грудях піджак з шовковими лацканами і брюки з шовковими лампасами.
  4. Смокінг є елітним видом одягу, за рахунок чого коштує значно дорожче костюма.
  5. Смокінг виконується з однотонної тканини і доповнюється білосніжною сорочкою, костюм ж може бути виконаний в будь-якій кольоровій гамі і поєднуватися з сорочками різних відтінків.
  6. Смокінг - чисто чоловічий предмет гардероба, тоді як костюм носять і чоловіки, і жінки.