Різниця між м'ясом індички і м'ясом курки

Різниця між м'ясом індички і м'ясом курки

М'ясо - це не тільки смачний продукт, з якого можна приготувати велику кількість страв, а й важливий постачальник необхідних нашому організму білків, вітамінів і мікроелементів. Залежно від віку і стану здоров'я можна вибрати саме той вид м'яса, який не принесе шкоди і максимально "впишеться" в ваш раціон. Це може бути свинина, яловичина, баранина, м'ясо птиці, кролятина і т. Д.

Людям, що страждають ожирінням, захворюваннями серцево-судинної системи, вагітним жінкам, годуючим мамам, маленьким дітям і тим, хто стежить за своїм здоров'ям, лікарі рекомендують включати в своє меню м'ясо курки та індички.

Зміст статті

  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Порівняння

Курка і індичка - свійські птахи сімейства Фазанові. Їх м'ясо дуже цінується в кулінарії, воно має приємний смак, містить невелику кількість калорій.

Саме дієтичне м'ясо - індичатина. У ньому менше калорій, ніж у курятині, також м'ясо індички містить меншу кількість холестерину і насичених жирів. Воно є відмінним вибором для тих, хто дотримується дієти.

М'ясо курки

Індичатина абсолютно гіпоалергенна. Це означає, що її можна вводити в раціон дітей до року, які не переживаючи, що вона може викликати у малюка алергію.

Баланс амінокислот в індиче м'ясо ідеальний для організму людини.Завдяки цьому воно дуже добре перетравлюється і засвоюється.

У порівнянні з куркою, в індичці більше вітамінів групи В, А і Е. Вона - рекордсмен за змістом фосфору (більше, ніж в рибі) і заліза (в 1, 5 рази більше, ніж в курці). Також в індичці містяться калій, сірка, магній, йод і марганець.

Куряче і індиче м'ясо багате кальцієм. У курки його кількість становить близько 11 мг / 100 г, в індичці - близько 32 мг / 100 г.

Індичка містить більше натрію, ніж курка. Саме тому в страви з індичатини слід класти солі менше, ніж в страви з курки.

Індичка містить цінну амінокислоту триптофан, яка дозволяє боротися з порушенням сну.

М'ясо індички

М'ясо індички за кольором більш червоне, ніж у курки. Найсвітліша частина индюшиной тушки - грудка.

Ціна на індиче м'ясо вище, ніж на куряче.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. В індичці менше калорій, холестерину, насичених жирів.
  2. Індичка легше перетравлюється і засвоюється людським організмом, ніж курка.
  3. В індичці міститься більша кількість вітамінів групи В, А, Е, фосфору, заліза і кальцію.
  4. Індичка багата натрієм, тому страви з неї вимагають меншої кількості солі, ніж страви з курки.
  5. М'ясо індички не викликає алергію.
  6. М'ясо індички має більш червоний колір, ніж м'ясо курки.
  7. Індичка дорожче курки.