Різниця між Турбосолярій і звичайним солярієм

Різниця між Турбосолярій і звичайним солярієм

На жаль, жителі наших широт не розпещені сонцем, в той час як бронзовий відтінок шкіри виглядає дуже ефектно і йде абсолютно всім. Однак не кожен може дозволити собі регулярні дорогі поїздки по закордонним курортам, і часом єдиним способом отримання рівномірної засмаги є відвідування солярію. Звичайний або турбосолярій - якому з них віддати перевагу? І що взагалі означає ця загадкова приставка "турбо-"? Багато любителів штучного сонечка впевнено стверджують, що турбосолярій набагато ефективніше, ніж звичайно. Чи так це насправді і в чому криються їх основні відмінності, розглянемо в даній статті.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Звичайний солярій - спеціальний прилад для отримання засмаги за допомогою ультрафіолетових ламп.

Турбосолярій - солярій з певною системою охолодження і посиленою вентиляцією.

до змісту ↑

Порівняння

В першу чергу в системі охолодження. У Турбосолярій вона настільки потужна, що дозволяє апарату працювати безупинно протягом тривалого проміжку часу без ризику перегріву. Система примусової вентиляції для клієнта у нього теж значно потужніше, що дозволяє знизити ризик обгорання шкірних покривів. Згідно твердженням медиків, турбосолярії значно безпечніше для здоров'я.Адже ризик отримання опікових травм виникає лише при дуже тривалому знаходженні в камері. Цього не скажеш про звичайний солярії. При регулярному і тривалому відвідуванні останнього виникає ймовірність розвитку онкологічних захворювань.

Також слід згадати, що деякі виробники соляріїв додають приставку "турбо-" до апаратів, які мають підвищену потужність за рахунок великої кількості ламп (не менше 42 штук). Саме тому сеанс засмаги в них скорочується до 7-8 хвилин.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Турбосолярій володіє потужною системою охолодження, завдяки чому може працювати безупинно тривалий час.
  2. Система примусової вентиляції в турбосолярії істотно знижує ризик виникнення опіків.
  3. Турбосолярій безпечніше звичайного, адже при регулярному відвідуванні останнього підвищується ризик виникнення онкологічних захворювань.