Різниця між троксевазином і троксерутин

Різниця між троксевазином і троксерутин

Проблеми з венами сьогодні хвилюють 25% населення земної кулі. Медики шукають всілякі засоби для боротьби з варикозом, а пацієнти випробують на собі різні методи лікування цього підступного недуги. Для цих цілей часто використовуються такі засоби, як Троксевазин і Троксерутин, сьогодні ми спробуємо розібратися, в чому між ними різниця?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Троксевазин - це лікарський препарат, який надає захищає вплив на кровоносні судини. Входить до його складу діюча речовина троксерутин має потужний антиоксидантний ефект, тонізує і зміцнює судинні стінки.

Троксевазин

Троксерутин ( міжнародна непатентована назва) - це протинабрякову, венотонізуючу, протизапальний засіб. Діюча речовина - троксерутин. Троксерутин - це біофлавоноїд (похідна рутина), відноситься до розряду ангиопротекторов, має антиоксидантні властивості.

Троксерутин до змісту ↑

Порівняння

Троксерутин, як і Троксевазин, використовується для лікування варикозу нижніх кінцівок, набряків, геморою, тромбозу. Випускається в капсулах для внутрішнього вживання і у вигляді гелю - для зовнішнього застосування.Троксерутин і Троксевазин виробляються різними компаніями-виробниками, але мають одну діючу речовину (троксерутин), причому в однаковій дозуванні. Тому можна з упевненістю сказати, що ніякої різниці між ними немає.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Троксевазин і Троксерутин мають одну діючу речовину - троксерутин - і однаковий принцип дії, але випускаються різними компаніями-виробниками.
  2. Троксевазин коштує дорожче, Троксерутин - в два рази дешевше.