Різниця між тримерами і газонокосаркою

Різниця між тримерами і газонокосаркою

Ділянка з акуратно підстриженою травою завжди виглядає дуже доглянуто. Для підтримки території в такому стані використовується триммер або газонокосарка. Кожне з цих пристроїв має свої характеристиками і призначається для виконання конкретних завдань.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
    • Технічні особливості
    • Збір трави
    • Сфера застосування

Визначення

Тример - переносний моторизований інструмент для обкошування порослих травою ділянок.

Тример

Газонокосарка - механізоване пристрій на колесах, призначене для стрижки трави.

Газонокосарка до змісту ↑

Порівняння

до змісту ↑

Технічні особливості

Розглянемо деякі характеристики кожного з пристосувань для косовиці. Так, триммер має більш простий пристрій. Він може працювати від електрики, на бензині або харчуватися від акумулятора. Ті ж джерела енергії характерні для газонокосарок, однак, володіючи більшою потужністю, ці агрегати можуть довше функціонувати без перерви.

Тример перерубує стебла рослин ножем з лопатями або волосінню. У деяких моделях ріжучим елементом є диск. Газонокосарки оснащені двостороннім обертовим ножем або системою лез. При цьому висоту зрізу трави в сучасних пристроях можна регулювати.

Відмінність триммера від газонокосарки складається в його невеликій вазі. Разом з тим існують і моделі досить важких, потужних триммеров, службовців для боротьби з великими бур'янами, дуже жорсткою травою і іншим. Проте будь-який триммер є переносним пристроєм, що не можна сказати про газонокосарці.

до змісту ↑

Збір трави

Триммери не оснащуються травосборником, в зв'язку з чим після застосування інструменту необхідно видаляти з території зрізану рослинність. Використовуючи газонокосарку, можна вибирати, чи буде скошена трава поміщатися в спеціальний відсік (їм оснащуються більшість моделей) або ж вона в подрібненому стані ляже прямо на газон.

до змісту ↑

Сфера застосування

За допомогою тріммера, завдяки його компактній подовженою конструкції, зручно обробляти простору між близько зростаючими насадженнями, зарослі ділянки під лавками, уздовж бордюрів і навколо клумб. У зонах з високою травою або нерівною поверхнею також доцільно використовувати саме триммер.

Газонокосарка, що має обмежену маневреність, більше підійде для облагородження значних площ з рівною поверхнею. В цьому випадку трава буде зрізана досить швидко, а керуючий машиною людина витратить значно менше зусиль, ніж при виконанні тієї ж роботи за допомогою тріммера.

Знаючи, в чому різниця між тримерами і газонокосаркою, можна визначитися з вибором відповідного пристрою. А якщо дозволяють кошти, зручно мати в розпорядженні і те й інше: газонокосарку для спільної обробки території і тріммер, що допомагає скорегувати трав'яний покрив в останніх важкодоступних місцях.