Різниця між тримерами і машинкою для стрижки

Різниця між тримерами і машинкою для стрижки

Сучасні технології дозволяють виготовляти різне обладнання для полегшення процесу стрижки. Якщо раніше перукар працював виключно ножицями, то зараз у нього є можливість робити зачіски за допомогою машинки або тріммера. Знання у відмінностях між даними видами електроніки дозволяють придбати агрегат для домашнього використання з оптимальним набором функцій.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Тример - це пристосування для видалення волосся на будь-якій частині тіла. Дозволяє робити різні зачіски навіть в інтимних місцях. Завдяки додатковим насадкам триммер використовується як електрична бритва.

Тример Panasonic

Машинка для стрижки - це різновид дрібної побутової техніки. Вона призначена для укорочення волосся на голові до необхідно довжини. Сучасні варіанти дають можливість видаляти бороду або вуса. Працює машинка від акумуляторів або мережі. Її використання актуально в домашніх умовах.

Машинка для стрижки Philips до змісту ↑

Порівняння

Головною відмінністю триммера є його розмір. Він досить компактний і має невелику вагу. Тример можна брати з собою в поїздку або просто носити в сумці. Машинка для стрижки володіє великими розмірами, приблизно в два рази.Хоча випускають і маленькі види, але їх доцільно буде віднести до тріммера.

За рахунок великого розміру машинки для стрижки більш функціональні. Вони мають в комплекті кілька додаткових насадок, що дозволяють стригти волосся будь-якої довжини. До машинці додається кілька лез. Тример не володіє такою функціональністю.

Машинкою можна стригти будь-які волосся. Тример ж не зможе осилити занадто довгі і жорсткі волосинки. Дуже часто перукарі роблять основну стрижку машинкою, а моделювання - тримерами.

Тример здатний видаляти волосся у вухах і в носі. Також їм не важко буде провести стрижку волосся на скронях. Незвичайні зачіски і навіть малюнки роблять саме тримерами. Їм же проводиться стрижка в інтимних місцях і пахви. Тример поєднує в собі функції машинки і бритви.

За насадками в триммерами легко доглядати. Після використання їх досить обполоснути у воді. Насадки в машинці вимагають регулярної змащення, в іншому випадку вони почнуть смикати волосся. Якщо триммер в якості заряду використовує акумулятор, то його вистачає на більший час, ніж машинки. До того ж при використанні триммер видає менше шуму.

Тример буває декількох різновидів, які мають додаткові функції. Вони полегшують процес стрижки. У деяких моделях є підсвічування, що дозволяє проводити стрижку при поганому освітленні. Що стосується цінової категорії, то триммер дорожче, ніж машинка, якщо брати в порівняння стандартні види агрегату.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Тример більш компактний і легкий, не вимагає багато місця для зберігання і дозволяє брати його з собою в поїздку.
 2. У машинки більше функцій.
 3. Вона якісно стриже будь-які волосся, на що тріммер не завжди здатний.
 4. Тример здатний видаляти волосся у вухах, на скронях і в носі.
 5. Він має в собі функцію бритви і депилятора.
 6. За насадками в триммерами легше доглядати.
 7. Їм можна робити модельні стрижки на голові і бороді.
 8. Тример споживає менше електрики і заряду акумулятора.
 9. Такі пристрої випускаються в декількох різновидах, в яких може бути навіть підсвічування.
 10. Тример має більш високу вартість.