Різниця між tOEFL і IELTS

Різниця між TOEFL та IELTS

Просте знання англійської мови вже давно є нагальною потребою, не даючи вам ніяких переваг. Щоб потрапити на роботу в компанії високого рівня, а тим більше - працевлаштуватися в іншій країні, необхідно пройти відповідні тести, що підтверджують належні рівні володіння англійською. До них відносяться в тому числі TOEFL та IELTS.

Перш ніж подавати заявку, слід розібратися, який саме сертифікат від вас буде потрібно. TOEFL , або Test of English as Foreign Language, здають, якщо ви плануєте в'їзд для роботи в США або Канаді, а також навчання в американському або канадському університеті. Якщо ж ваш пункт призначення - Великобританія, Нова Зеландія чи Австралія - ​​вам буде потрібно сертифікат про успішне проходження IELTS (International English Language Testing System).

Відповідно, відмінності в курують ці тести країнах призводять до деяких відмінностей в структурі випробувань. І TOEFL, і IELTS складаються з чотирьох розділів, але перший сьогодні в основному проводиться у вигляді комп'ютерного тесту і займає один день, тоді як другий включає спілкування з носієм мови, яке проходить в окремий час.

Інші відмінності стосуються безпосередньо розділів:

  • Читання. У TOEFL вам належить ознайомитися з текстами, доступними до розуміння студентом університету, і відповісти на ряд питань з варіантами відповідей, пов'язаних з прочитаним матеріалом.Спектр завдань, що відносяться до тексту в IELTS, значно різноманітніший - резюмування, заповнення таблиць, а також ряд інших.
  • Аудіювання. Відмінності залишаються приблизно тими ж. По-перше, в американського різновиду вам пропонуються кілька діалогів і невеликих лекцій, тоді як в британській - чотири різних теми. Вони включають текст звернення / прохання про інформацію, інформаційну та академічну мова та лекції. По-друге, TOEFL вимагає відповіді на питання після запису, а в IELTS вам знову запропонують різні типи завдань, працювати з якими потрібно буде вже під час прослуховування.
  • Мова. У тестуванні TOEFL цей розділ представляє собою 20-хвилинну секцію з шести питань (на загальні теми і узагальнення інформації), відповіді на які ви промовляєте в мікрофон. В IELTS вам виділяється день на діалог з носієм мови, що включає ваше двохвилинний виступ на задану тему.
  • Лист. Два письмові завдання будуть вас чекати і там, і там, але в TOEFL вам буде потрібно узагальнити інформацію із запропонованих текстів і написати есе на певну тему, а в IELTS - розкрити своє розуміння загальної теми і проаналізувати зміст таблиці або графіка на 300 слів.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. TOEFL в основному беруть Америці і Канаді, IELTS - в Британії, Нової Зеландії та Австралії.
  2. TOEFL є переважно комп'ютеризований варіант, IELTS включає етап усного спілкування.
  3. TOEFL та IELTS подібні за структурою, але мають різний зміст розділів.