Різниця між стрінгами і бікіні

Різниця між стрінгами і бікіні

Більшість чоловіків почувши такі слова, як "танкіні", "бікіні", "танга" і "стрінги", закочують очі, як ніби почули лайку. І хоча поява дівчини на пляжі в вузеньких смужках, що віддалено нагадують купальник, вже ні у кого не викликає праведного гніву, розібратися у всіх тонкощах жіночого інтимного костюма здатний не кожен. Так, і що гріха таїти, далеко не всі жінки з упевненістю скажуть, що за вид білизни на них в даний момент надітий. Тому пропонуємо ознайомитися з основними відмінностями таких популярних видів жіночої білизни, як стрінги і бікіні.

Зміст статті

  • Визначення
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Стрінги - це вузенькі труси, що мають вигляд трикутника в паховій області, і вузького шнурка або смужки ззаду. Насправді, спочатку стрінги були предметом чоловічого гардероба, причому, досить поширеним. У жіночий гардероб вони перекочували лише на початку XX століття, коли з'явилася професія стриптизерки. На сьогоднішній день, ці міні-трусики є в гардеробі практично кожної жінки, так як поверх них можна носити відверті і облягаючі наряди. До того ж, цей вид трусів підкреслює красу жіночих сідниць.

Бікіні - це вид роздільного купальника, названого на честь атола Бікіні, де американці проводили ядерні випробування.Популярними стали завдяки Бріджит Бордо, приблизно з п'ятдесятих років XX століття. Відмінною особливістю стали в них труси з заниженою талією. При цьому, сам вид трусів значення не має, як частини купальника бікіні можуть бути і сліпи і стрінги.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Стрінги - це труси, бікіні - це розділений купальник, причому нижня його частина має занижену талію.
  2. Стрінги стали популярними на початку XX століття, а бікіні увійшли в моду ближче до середини.