Відмінність справжнього iPhone 4s від підробки

Відмінність справжнього iPhone 4s від підробки

Стів Джобс все тримав під контролем, як можна ретельніше охороняючи інформацію від зливу в Інтернет. Але її все одно зливали, в результаті чого копії і підробки "яблучних" пристроїв з'являлися на ринку раніше за оригінали. Винятком не став і iPhone 4s - підробляють його часто і грубо. Отримати за трохи відмінну від вартості оригіналу суму майже марний "цегла" не може вважатися мрією кожного, так що варто навчитися ці підробки відрізняти.

iPhone 4s - смартфон від Apple, що представляє п'яте покоління, незначно відрізняється від попереднього в апаратної частини і програмному забезпеченні. Працює на операційній системі iOS.

Підробки - все, що видає себе за iPhone 4s, але з конвеєрів складальних цехів Apple, в тому числі і в Китаї, не сходить. Як правило, через занадто високу вартість матеріалів і комплектуючих, айфони копіюють з точністю, тому відрізнити підробку можна майже завжди.

Корпус оригінального iPhone 4s металевий, кнопки теж. Якщо в руках пластик навіть хорошої якості - всього лише якісний клон або імітація. Акумулятори у айфонів не знімає, і задньої кришки немає - монолітний корпус одна з фішок цього класу пристроїв. Підробку же легко розібрати і виявити поруч з акумулятором або під ним слоти для карт пам'яті і двох, а то й трьох сім-карт. У оригінального iPhone 4s доступ до сім-карті зовнішній, а ніяких карт пам'яті не передбачено.

Якщо звернути увагу на зовнішній вигляд iPhone 4s і підробки, то в очі кинеться різниця між екранами. Якщо у Apple екран Retina з роздільною здатністю 960х480 пікселів, то у підробок - дешевий стандартний TFT, пикселизация на якому помітна неозброєним оком. Заради економії клони і фейки постачають резистивним екранами з пластиковим покриттям, тоді як у iPhone 4s ємнісний екран прикритий загартованим склом. Якщо проігнорувати робочий стіл і помандрувати по меню, підробка продемонструє нам смішний російську мову і нерівні шрифти.

iPhone 4 S - оригінал

Практично всі китайські підробки розширюють свою функціональність за допомогою телевізійної антени. У справжніх iPhone 4s ніякої антени немає і бути не може. Зате економлять шахраї на необхідних модулях, наприклад, WiFi. Перевірити відразу наявність і працездатність модулів необхідно. Незайвим буде і випробувати роботу камери, а також спробувати з'єднатися iTunes: якщо пристрій не розпізнається, то воно не оригінальне. Камера підробок ніколи не потягне заявлені 8 Мп. Також ніколи в підробках нічого очікувати встановлено iOS - максимум можна очікувати копію робочих столів. Відповідно, і фірмових додатків від Apple, наприклад, Siri, в меню підробки ми не побачимо.

Ну і, звичайно, повинна насторожити ціна. За половину вартості оригіналу можна купити тільки фейк.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Корпус iPhone 4s монолітний, з металу і скла.
  2. В оригінальному iPhone 4s тільки один слот під мікро-сім, розташований з торця.
  3. В оригінальному iPhone 4s немає слота під карту пам'яті.
  4. У підробок низькоякісний дисплей.
  5. Меню підробок погано русифіковане, а фірмові програми не підтримуються.