Відмінність справжніх УГГ від підробки

Відмінність справжніх УГГ від підробки

Справжні уггі теплі і зручні, приймають анатомічну форму ступні. Підробка не володіє такими характеристиками, тому важливо відрізнити справжню взуття з овчини від її копії.

Вибираючи уггі, звертаємо увагу на внутрішній хутро. Справжня овчина щільна і пухнаста, кремового відтінку. Штучне хутро, який використовується в підробці, має сіруватий колір, структура його тонше і рідше. Якщо потерти такий матеріал рукою, ворсинки обсипаються. Штучне хутро володіє різким запахом, особливо, якщо фарбований.

На підошві справжніх уггі від компанії UGG Australia є рельєфний малюнок, що нагадує ялинку. У центрі є напис UGG®. Підошва дуже гнучка. Її товщина - не менше 13 мм. Підробка часто оснащена плоскою і більш тонкою підошвою.

Оригінальна продукція продається без бирок та сумок. Підроблені зразки часто оснащені блакитний або коричневої биркою і зразком овчини. На додаток до чобіт йде коричнева або бежева сумка "Snow Boots"? Якщо так, то перед вами - підробка.

У справжніх уггі і їх копії відрізняються шпори нашивки. На імітації також є слово "australia", тільки воно написано більш жирним шрифтом. Букви також крупніше, ніж у оригіналу. П'яткова нашивка на оригінальної моделі виконана з тканини з фоновим узором у вигляді сонечка.Саме такий символ має компанія UGG Australia.

Справжні уггі "большемеркі". Тому їх потрібно купувати на розмір менше. Цього не скажеш про підроблені чоботях. Крім того, копія ширше в щиколотці, а в п'яті, навпаки, вже.

Оригінальні уггі поставляються в упаковці з биоразлагаемого матеріалу. Модель на коробці зображується в кольоровому варіанті, верхня частина штрих-коду має червоний колір. На упаковці є наклейка з голограмою.

В коробку вкладено два вкладиші. У першій висловлюється подяка покупцеві за придбання взуття і додається інформація про властивості уггі з овчини. Другий вкладиш - це інструкція про те, як відрізнити оригінальну взуття від підробки за допомогою голограми.

Є й інші ознаки, за якими можна відрізнити справжні уггі від підробки. Так, в копіях більш гострий носок, в той час як оригінальна взуття має плавний вигин. Справжні уггі ніколи не коштують дешево. Низьку ціну може мати лише підробка.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Оригінальні уггі завжди виконані з натуральної овчини. Тому важливо відрізнити хутро штучний від натурального. Перший може "сипатися", якщо фарбований - мати гострий синтетичний запах;
  2. Підошва справжніх уггі товста, з особливим малюнком. Виробники копій пропонують взуття з тонкою підошвою і гладкою поверхнею;
  3. Оригінальні уггі поставляються в біоразрушаемих упаковці. Картонна коробка - доля підробок. На упаковці є наклейка з голограмою, а всередині - інструкція, як відрізнити справжні уггі від підробки по голограмі;
  4. Ну і, нарешті, ціна. Справжні уггі коштують дорого.