Різниця між майкою і футболкою

Різниця між майкою і футболкою

Гардероб багатьох людей не обходиться без майок і футболок. Ці предмети виконують певні функції і схожі між собою тим, що носяться на голе тіло. Спільним є також використання різноманітних матеріалів для пошиття: бавовни, поліестеру, віскози та інших. Але поговоримо про те, чим відрізняється майка від футболки.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Майка - предмет гардероба, який не має рукавів. Може виступати як нижню білизну або застосовуватися самостійно (наприклад, при заняттях спортом). Цікаво, що сталася майка від жіночого купальника, точніше від його верху з бретелями.

Майка

Футболка - надівається на тулуб одяг з короткими рукавами. Подібна річ часто доповнює гардероб як чоловіків, так і жінок, незалежно від їх соціального статусу. Серед дітей та підлітків футболки теж вельми популярні завдяки своїй зручності і практичності. Виробники часто прикрашають футболки будь-якими зображеннями або написами. Нерідко на вироби наносяться логотипи і слогани компаній.

Футболка до змісту ↑

Порівняння

В першу чергу це стосується конструкції виробів. Такі деталі, як рукава, відсутні в майці, але є у футболки, де вони традиційно спускаються до середини плеча. Обриси футболки вдало відобразили англійці в своїй назві цієї речі - T-shirt (сорочка, схожа на букву "Т").

Майка має бретелі. Її пройми ширші, а виріз глибше, ніж у футболки. Крім того, у майки, як правило, немає додаткових деталей, таких як ґудзики, кишені і комір. Разом з тим існують фасони футболок, що включають перераховані елементи.

У чому різниця між майкою і футболкою щодо їх застосування, адже обидві вони можуть і служити верхнім одягом, і вдягатися під інші предмети гардероба? Відмінність полягає в тому, що майку зручно носити під виробами з відкритим коміром і короткими рукавами - з-під них вона не буде виглядати.

Так, тонка біла майка під парадній сорочкою залишиться практично невидимою, але в той же час дозволить відчувати себе більш комфортно. Під джемпер доцільніше надіти футболку, це буде приємніше для тіла. Футболки також носять під піджаками, на відміну від майок.

до змісту ↑

Таблиця

Майка Футболка
Рукава відсутні Є рукава
Широкі пройми Пройми вже
Глибокий виріз Виріз під горло < Не має гудзиків, кишень і коміра
Може бути доповнена гудзиками, кишенями або коміром Надівається під сорочки
Надівається під джемпер, піджак