Різниця між СВД та Тигром

Різниця між СВД та Тигром

Практично кожен юнак і тим більш зрілий чоловік чув про легендарну вітчизняної гвинтівки Драгунова. Вона була створена ще півстоліття тому, але до цих пір затребувана і знаходиться на озброєнні поліції і армії РФ як ефективний високоточна зброя.

Багато мисливців мріють мати в своїй колекції цю практичну гвинтівку. І така можливість є завдяки існуванню громадянської модифікації СВД.

Великий інтерес у любителів зброї, та й у простих обивателів, викликає питання, в чому ідентичні СВД і Тигр, а в чому відрізняються.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

СВД - самозарядна снайперська гвинтівка системи конструктора Драгунова, створена в 1963 р в якості заміни застарілої "трьохлінійка".

Тигр - самозарядний карабін мисливський, спроектований заводом "Іжмаш" на основі знаменитої гвинтівки Драгунова.

до змісту ↑

Порівняння

СВД використовує виключно стандартний військовий патрон зразка 1898 року калібру 7, 62. Тигр же, крім цього, стріляє також в залежності від моделі патронами. 308 Win і 9-ти міліметровими. З огляду на сугубій "громадянськості" Тигра упору багнет-ножа у нього немає. Ще одна особливість - пламегаситель Тигра коротше, ніж у СВД.

СВД

СВД оснащується магазином ємністю 10 патронів, а Тигри - як на 5, так і на 10 патронів в залежності від модифікації. Також Тигр відрізняється від СВД зміненою формою антабки на стовбурі.Прицільна планка СВД передбачає діапазон до 1200 м, а штатна Тигра - до 300 м. Є відмінності також і в конструкції ствольної коробки, в формі і кроці нарізів.

Через особливості обробки ствол Тигра має менший ресурс, ніж ствол СВД. Маркування на прикладі Тигра відсутня, як в СВД, але є на ствольній коробці. На Тигр виробником встановлюється цивільний приціл, а на СВД - армійський.

Тигр до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. СВД - популярна в Росії і за кордоном снайперська гвинтівка, сконструйована радянським зброярем Драгуновим в 1963 р
 2. Тигр - карабін мисливський самозарядний, проводиться російським заводом "Іжмаш", прототипом є снайперська гвинтівка Драгунова.
 3. Тигр випускається під патрони трьох типів, а СВД - тільки під стандартний патрон калібру 7, 62 мм зразка 1898 р
 4. Карабін Тигр не передбачає багнет-ножа.
 5. Пламегаситель Тигра коротше, ніж армійський варіант.
 6. антабку стовбура Тигра відрізняється від антабки СВД за формою.
 7. Прицільна планка Тигра передбачає дальність лише в 300 м.
 8. Нарізи стовбура Тигра і СВД конструктивно різні.
 9. Штатні приціли карабіна - цивільного зразка.