Різниця між Сумамед і азитроміцин

Різниця між Сумамед і азитроміцин

Антибіотики стали невід'ємною частиною сучасної медицини, вони допомагають боротися з хвороботворними бактеріями, які часто видозмінюються і завдають непоправної шкоди людському організму. Вітчизняна фармакологія пропонує широкий вибір антибіотиків, так чи інакше впливають на мікробів. Кожен клас впливає на певний тип бактерій, і тільки фахівець може розібратися, яким антибіотиком лікувати те чи інше захворювання. Однак це не заважає людям шукати відповіді на запитання, в чому ж відмінність одного виду антибіотика від іншого.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Сумамед (активна діюча речовина азитроміцин) - це один з перших представників класу макролідів, сучасний вигляд антибіотиків широкого спектру дії. Так називається оригінальний препарат, розроблений фахівцями хорватської фармацевтичної компанії Плива в 1980 році. Азитроміцин - це міжнародна непатентована назва Сумамеду, проте саме ця назва мають ще цілий ряд препаратів, аналогів Сумамеду.

Азитроміцин - це дженерик або генерик, інакше кажучи, копія або аналог оригінального препарату. Сьогодні цей лікарський засіб можна зустріти в різних формах і дозуваннях, а причиною тому є його популярність.Багато компаній прагнуть випустити на ринок свій аналог Сумамеду, оскільки він користується попитом серед медичних працівників і отримує хороші відгуки від пацієнтів.

до змісту ↑

Порівняння

Унікальні властивості азитроміцину, діючої речовини, що входить до складу Сумамеду, привели до появи великої кількості аналогів (дженериків). Препарат має бактерицидну активність відносно великого числа хвороботворних бактерій, що виробляють протеїни. Сумамед впливає на таких збудників, як пневмокок, золотистий і піогенний стафілокок, деякі види стрептококів, хламідії, легіонелли, а також на збудників гонореї і сифілісу. У вітчизняній медичній практиці препарат використовується для лікування фарингітів, тонзилітів, синуситів, отитів та інших інфекцій верхніх дихальних шляхів, які викликаються вищеназваними мікроорганізмами. Дозування препарату розраховується лікарем терапевтом на прийомі в залежності від стану організму і від загального перебігу хвороби.

Дженерики обходяться своїм фірмам набагато дешевше, адже в більшості своїй вони не проходять клінічних та лабораторних випробувань, а лише копіюють дослідження, які проводилися для оригінального препарату. В ідеалі склад дженериків повинен повністю повторювати оригінальний склад препарату, проте різна технологія виготовлення і деякі інші особливості виробництва не дозволяють домогтися повної ідентичності. У деяких випадках можуть сильно відрізнятися склад пігулки оболонки або концентрація діючої речовини, а тому абсолютно незрозуміло, як на це може зреагувати організм людини.Тож не дивно, що дженерики коштують у кілька разів дешевше ніж оригінальний препарат.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Сумамед - оригінальний препарат, Азитроміцин - дженерик.
  2. Сумамед варто в 3-4 рази дорожче Азитроміцину.
  3. Сумамед в обов'язковому порядку проходив клінічні і лабораторні дослідження, Азитроміцин - немає.