Різниця між прогулянкової коляскою і тростиною

Різниця між прогулянкової коляскою і тростиною

Коляски для малюків бувають різними за типом і окремими характеристиками. Розібратися у великій кількості таких пристроїв часом буває непросто. Наприклад, багатьох цікавить, чим відрізняється прогулянкова коляска від тростини. Спробуємо це з'ясувати.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння

Визначення

прогулянковий називають коляски окремої категорії. Вони призначені для переміщення дітей, вже навчилися сидіти. Однак у багатьох моделях спинку можна відкидати майже до горизонтального положення, щоб дитина при бажанні ліг і заснув. Прогулянковий варіант також передбачений в трансформерів і модульних універсальних конструкціях.

Візок

Коляска-тростина - пристрій з розряду прогулянкових, що має особливий механізм складання.

Коляска-тростина до змісту ↑

Порівняння

Виходячи з класифікації, відміну прогулянкової коляски від тростини полягає в тому, що перший варіант розглядається як окрема категорія виробів, а тростина - це підвид таких пристроїв.

Прогулянкові коляски в цілому можуть мати різні параметрами. Серед них є утеплені, прохідні моделі, які стануть в нагоді і взимку. Самі по собі ці вироби досить громіздкі. Зате вони просторі і дозволяють вільно розташуватися тепло одягненого малюкові.Зручним доповненням тут є місткий кошик.

Є також менш масивні "прогулянки", в яких, проте, передбачені практично ті ж функції, що є у важкоатлетів. Разом з тим випускаються і дуже легкі, розраховані виключно на теплий сезон моделі. Часто (але не завжди) вони являють собою тростини. Таку назву позначає певний спосіб складання.

Найелементарніші коляски даного різновиду складаються з тканини, закріпленої на полегшеному пластиковому або алюмінієвому каркасі. У них дитина може тільки сидіти. Жорстка спинка при цьому відсутня. Немає і відсіку для покупок. Крім того, такі зразки найменш стійкі.

Однак безумовним плюсом згаданих конструкцій є їх невагомість і компактність в складеному вигляді. Даний варіант зручний, наприклад, коли потрібно добігти з малюком до найближчого магазину або в разі регулярних поїздок на громадському транспорті.

Але варто підкреслити, що тростину - це лише принцип складання. Коляски з таким механізмом не завжди гранично прості, як описано вище. У деяких тростин спинка тверда і може встановлюватися майже горизонтально. А є зразки капітальні та досить вагомі, але в них передбачений все той же спосіб трансформації.

Відповідь на питання, в чому різниця між прогулянкової коляскою і тростиною, можна доповнити ще одним фактом. Справа в тому, що ручка більшості "прогулянок" суцільна. А ось тростину зазвичай має два роздільних власника. Повноцінно управляти нею однією рукою, що допустимо з іншими моделями, дуже складно. І цей нюанс теж в якійсь мірі важливий.