Різниця між парогенератором і отпарівателем

Різниця між парогенератором і отпарівателем

Яка господиня не мріє полегшити ведення домашнього господарства за допомогою різноманітних новинок побутової техніки! Пральна машина займеться брудним одягом, тарілки і чашки помиє посудомийна машина, різні страви приготує мультиварка, а випрасувати білизну і не тільки допоможуть парогенератор і отпариватель. Останні два пристрої порівняно недавно з'явилися в продажу, тому не всі ще знають, в чому їх відмінність один від одного і для чого вони призначені.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Парогенератор - пристрій, призначений для прасування і чищення виробів з допомогою пара без використання хімічних засобів. Відмінно отчищает різноманітні плями з одягу, меблів, килимів та гардин; бездоганно розгладжує речі незалежно від того, з якої тканини вони зшиті; може застосовуватися для чищення сантехніки.

Отпариватель - пристрій, призначений для прасування речей. Чудово справляється з важкодоступними місцями (манжетами, планками, складками, воланами) на виробах з різних тканин, які звичайному прасці відпрасувати не під силу.

до змісту ↑

Порівняння

Парогенератор гладить і очищає вироби за допомогою сухого пара, температура якого коливається в межах 140-160 градусів.Пар у пристрої є під тиском. Отпариватель ж генерує вологий пар, температурний показник якого - 98-99 градусів. При цьому тиску в приладі не створюється.

Праска з парогенератором Tefal Pro Express

Для того щоб парогенератор перетворив залиту в нього воду в пар, має пройти трохи часу (приблизно 8-10 хвилин). Отпариватель готовий до роботи вже через 30-40 секунд.

Для побутових потреб частіше купується праска з вбудованим парогенератором. Цей прилад може йти в комплекті зі спеціальною дошкою для прасування. Для отпарівателя вона не потрібна, так як він функціонує тільки в вертикальному положенні.

Ручний отпариватель ENDEVER ODYSSEY

Вода, на якій працює отпариватель, обов'язково повинна бути дистильованої. Для парогенератора неважливо, яка вода в нього буде залита.

Також парогенератор і отпариватель відрізняються вагою і ціною: перший важче і дорожче. Отпариватель важить значно менше, він більш мобільний.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Парогенератор виробляє сухий пар (температура близько 140-160 градусів), а отпариватель - вологий (температура 98-99 градусів).
  2. На відміну від отпарівателя, пар в парогенераторі знаходиться під тиском.
  3. парогенераторів потрібно значно більше часу, щоб підготуватися до роботи і охолонути після.
  4. Парогенератор може працювати в горизонтальному і вертикальному положенні, отпариватель - тільки у вертикальному.
  5. Отпариватель працює на дистильованої воді.
  6. Парогенератор важче і дорожче отпарівателя.