Різниця між sony Xperia P і Sony Xperia S

Різниця між Sony Xperia P і Sony Xperia S

Японська корпорація Sony виступила на ринку споживчої мобільної електроніки в 2012 році соло, і досвід був більш ніж успішним. Представлені на суд громадськості смартфони лінійки NXT зайняли свою нішу як стильні і продуктивні пристрої. Два з них - Sony Xperia P і Sony Xperia S - вийшли в лідери кожен в своєму сегменті. Примітно, що обидва вони демонструють свої родзинки, відповідаючи потребам аудиторії, хоча зовні схожі навіть в дизайнерських вишукуваннях: прозора вставка під екраном - головна іміджева риса всієї лінійки.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Sony Xperia P - смартфон-комунікатор среднеценового сегмента, що працює під управлінням операційної системи Android і прийняв на борт платформу з двоядерним процесором з частотою роботи 1 ГГц, 16 Гб флеш і 1 Гб ОЗУ, двома модулями камер 8 Мп і 0, 3 Мп. Діагональ екрану цієї моделі складає 4 дюйма, а сам він володіє унікальними якісними характеристиками. Виробник зробив акцент на якість матеріалів: Sony Xperia P виконаний в суцільнометалевому корпусі.

Sony Xperia S - Android-модель рівня флагмана, що володіє двоядерним процесором з частотою роботи 1, 5 ГГц, 32 Гб флеш, 1 Гб ОЗУ і основною камерою з роздільною здатністю 12 Мп (фронтальна 1, 3 Мп ). Діагональ екрану 4, 3 дюйма, і матриця створена з використанням нових фірмових технологій, що забезпечують високу якість зображення.

до змісту ↑

Порівняння

Якщо дивитися на Sony Xperia P і Sony Xperia S одночасно, то можна говорити про істотну різницю габаритів. Sony Xperia P компактніше старшої моделі: на 1 мм тонше, на 24 г легше, на 4, 5 мм вже і на 6 мм коротше. Відповідно, і екран у S більше - 4, 3 дюйма проти повних 4 дюймів. Прозора вставка у молодшої моделі функціональна: на ній розміщені сенсорні кнопки управління, тоді як у флагмана на неї нанесені тільки значки кнопок, а самі вони розташовані трохи вище. Що стосується матеріалів корпусу, то тут виграшніше виглядає Sony Xperia P, хоча вартість цього смартфона і нижче: корпус суцільнометалевий, з алюмінієвого сплаву, створений за допомогою лазерного різання. Інший смартфон виконаний з пластика, є знімна задня кришка, під якою захований слот для microSim. У обох моделей акумулятор незнімний і немає можливості використання карт пам'яті.

Дисплеї - головні технологічні новації Sony Xperia P і Sony Xperia S. Молодша модель може похвалитися фантастичним для сегмента дозволом 960 х 540, а також застосуванням унікальної технології WhiteMagic: чотири субпікселя забезпечують чудову яскравість і енергоекономічність. Прикрите це пишність загартованим склом Coming Gorilla. Sony Xperia S таких фішок не отримала, проте ми бачимо якісне поліпшення: при діагоналі 4, 3 дюйма дозвіл екрана становить повноцінні 1280 x 720, щільність пікселів вище (341 ppi проти 275 ppi). Користувачі флагмана можуть скористатися технологією Bravia Engine для підвищення якості зображення.

Відносно продуктивності і функціональності, звичайно, виграє флагман Sony Xperia S. У нього швидше процесор (1, 5 ГГц проти 1 ГГц) і більше обсяг флеш-накопичувача, що при відсутності карт пам'яті може стати пріоритетним при виборі.І основна, і фронтальна його камери знімають в більш високому дозволі. 3D ефекти камера Sony Xperia P не підтримує, і спалах у неї одиночна, тоді як у старшої моделі - подвійна.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Позиціонування Sony Xperia S як флагмана, Sony Xperia P як середнячка.
 2. Sony Xperia P компактніше і легше.
 3. Sony Xperia P виконаний в суцільнометалевому корпусі, Sony Xperia S - в пластиковому.
 4. Сенсорні кнопки Sony Xperia S розміщені над прозорою вставкою, а на ній - лише символи.
 5. Екран у Sony Xperia S більше, також вище і дозвіл, і щільність пікселів.
 6. Технологія Bravia Engine реалізована тільки в Sony Xperia S.
 7. Екран Sony Xperia P застосовує унікальну технологію WhiteMagic.
 8. Екран Sony Xperia P прикритий загартованим склом.
 9. Sony Xperia S показує високу продуктивність.
 10. Внутрішньої пам'яті в Sony Xperia S більше в два рази.
 11. Обидві камери Sony Xperia S знімають з дозволом вище, ніж камери молодшої моделі.