Різниця між смартфоном і сенсорним телефоном

Різниця між смартфоном і сенсорним телефоном

Сенсорні телефони з'явилися набагато раніше смартфонів, незабаром після того, як була спрощена і здешевлена ​​технологія створення сенсорних дисплеїв "LCD". Поступово відбувалася еволюція мобільних пристроїв, і на поточний момент вона дійшла до стадії, при якій відмінності між прабатьками сучасних "розумних телефонів" і ними самими видно неозброєним оком.

Сенсорний телефон в плані функціональності не відрізняється високими показниками ефективності. Набір його можливостей обмежується парою-трійкою програм для запису заміток і набором налаштувань, операцією виклику і, якщо на телефоні присутня камера, то і функцією зйомки фото або відео.

Цифрові кнопки на корпусі телефону вже давно стали предметом інтересу істориків, однак в деяких сенсорних телефонах вони донині мирно співіснують з сенсорними дисплеями.

Якщо говорити про технічні параметри, таких, як частота процесора або місткість цифрового накопичувача, не можна не відзначити, що сенсорні телефони низькотехнологічних в цьому відношенні.

Сенсорні телефони є відходить в небуття різновидом пристроїв зв'язку. Обсяг їх продажів прагне до більш низької позначки в міру збільшення доступності смартфонів.

Смартфони (англ. "Smart" - розумний) - зовсім інший тип пристроїв. "Розумні телефони" багатофункціональні.Вони, як правило, глибоко інтегровані з соціальними сервісами: як з центральної "нервовою системою" світової павутини, "Twitter" і "Facebook", так і з менш відомими ресурсами (на російському ринку в цей список обов'язково включена соціальна мережа "ВКонтакте") . Смартфони можуть використовуватися не тільки як висококласні засоби абонентського зв'язку, а й зручні інструменти для взаємодії з мережею "Інтернет".

Присутність цифрових або будь-яких інших кнопок на корпусі смартфона блюзнірство і неприпустимо за визначенням (виняток становлять кнопки регулювання гучності, відкриття меню, переходу на домашню сторінку і т. П.).

Сучасний смартфон Sony Xperia

Продуктивність смартфонів порівнянна з продуктивністю персональних комп'ютерів 2001-2005 років; більш того, своїх "конкурентів з минулого" сучасні гаджети нерідко залишають далеко позаду себе.

Смартфони є процвітаючим видом цифровий "екосистеми". Кількість проданих одиниць подібних товарів зростає з кожним роком, і істотним плюсом для їх виробників є той факт, що попит на товар практично не зменшується зважаючи на постійне вдосконалення подібних гаджетів і, як наслідок, прагнення покупців придбати більш досконалий "супутник" повсякденному житті.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Функціональність смартфонів багато в чому перевершує можливості сенсорних телефонів, вони більшою мірою орієнтовані на взаємодію з інтернетом.
  2. Конструкція смартфонів не допускає присутності на корпусі цифрових або символьних клавіш (qwerty-клавіатури)
  3. Апаратне забезпечення смартфонів на порядок досконаліше технологічної складової сенсорних телефонів.Швидкість видеопроцессора і математичного процесора, а також обсяг оперативної пам'яті, інтегрованої і відеопам'яті суттєво перевищує аналогічні показники звичайних сенсорних телефонів.
  4. Разом з динамічним зростанням кількості продажів смартфонів спостерігається падіння попиту на сенсорні телефони, що говорить не тільки про їх технологічному, а й соціальному недосконалість останніх - вони вже не в змозі відповідати зростаючим потребам споживача.