Різниця між smart TV і звичайним телевізором

Різниця між Smart TV і звичайним телевізором

Прагнення підтягнути речі на власний рівень властиво гомо сапієнс 21 століття. Інтелектуальні системи, що підвищують рівень комфорту в життя звичайних людей, проникають в будь-яку сферу діяльності і побуту. Слідом за смартфонами (а колись це іменування належало виключно маркетингу) навколо нас з'являлися найрізноманітніші "смарт", і, природно, телебачення не могло залишитися осторонь від еволюційного процесу. Smart TV, або так звані "розумні телевізори" загрожують потіснити звичні нам "блакитні екрани". Що є у них такого, чого немає поки що у нас, і чи варто за цим відсутнім гнатися? Розбираємося разом з Topinfoweb.com. ru.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Телевізор - пристрій для прийому і відображення на власному вбудованому екрані зображення і звуку, здатне приймати телевізійний сигнал.

Smart TV - телевізор, що забезпечує можливість інтерактивної взаємодії з ним за допомогою вбудованої операційної системи і підтримки комунікацій.

до змісту ↑

Порівняння

Як бачимо, різниця між Smart TV і звичайним телевізором - в конкретних завданнях і можливостях, так як ставляться вони до одного виду пристроїв. Править бал тут операційна система, в першому випадку наявна, а в другому - відсутня. Систем для "смартов" існує безліч, власне, вони представляють собою лише урізані версії ОС для мобільної електроніки.Тут засвітилися і Андроїд, і пам'ятна багатьом MeeGo, і повноцінні Лінукс. У розробці платформ для Smart TV помічена навіть Opera Software, і таке завзяття пояснюється зростаючою популярністю "розумних телевізорів". Телевізори, розумом не блищать, операційної системи позбавлені, а разом з нею і принад різного роду додатків.

Samsung Smart TV

основотвірний відміну Smart TV від звичайного телевізора - можливість підключення до мережі Інтернет та повноцінного серфінгу без відриву від екрану. Втім, багато хто вважає, що Smart TV можна прирівняти до комп'ютера з ТВ-приставкою. Однак функціональність смарта все ж бідніші, та й різнопланові завдання перед ним не стоять, тому як проявляє себе він все ж як медіацентр: ігри, відео онлайн, соціальні мережі. До того ж "розумні телевізори" є частиною "інтелектуального середовища", і легко взаємодіють з іншими електронними пристроями.

Говорячи про "розумні технології", не можна обійти стороною їх майже фантастичні концепції. В першу чергу це стосується системи управління Smart TV: пульт ДУ, такий звичний нам, хоч і став багатофункціональні, але йде в минуле. Нові розробки припускають дотики, а управління жестами, поглядом (сканер зчитує руху очей), голосом і навіть, як обіцяють, силою думки. Це, звичайно, реалізовано або буде реалізовано не в бюджетних моделях, але пульт-то у нас залишиться, а за можливість гортати сайти і милуватися в Ютубі на котиків, не встаючи з дивана, багато хто готовий заплатити хороші гроші. Це ще одна відмінність Smart TV від звичайного телевізора: інтелект варто дорогого, навіть якщо він реалізований лише як додатковий функціонал звичайного монітора з ТБ-приставкою.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Smart TV передбачає обов'язкове підключення до мережі Інтернет.
  2. Smart TV володіє операційною системою, і, відповідно, дає можливості налаштування інтерфейсу і установки додатків.
  3. Smart TV взаємодіє з електронними пристроями.
  4. Smart TV є повноцінним медіацентр.
  5. Smart TV на сьогоднішній день коштує дорожче звичайних телевізорів.