Різниця між Сліпер і Лофери

Різниця між Сліпер і Лофери

Сліпер і лофери є 2 комфортних виду взуття, однаково актуальних для чоловічого і жіночого аксесуарного гардероба. Вони чимось схожі, але у кожного є своя цікава історія. Подивимося, чим відрізняються Сліпер від Лофери.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Сліпер - це модель напівзакритих туфель на плоскій підошві з виступаючим язичком в зоні підйому стопи. Вони не мають застібок, можуть бути на невеликому каблуці.

Сліпер

Лофери - ще один різновид напівзакритої взуття на тихому ходу і без застібок. У них також є в наявності невеликої язичок. Традиційні лофери декоруються пензликами з того ж матеріалу, що і самі туфлі.

Лофери до змісту ↑

Порівняння

Все відмінності сліперів від Лофери пов'язані з початковими функціями кожного з цих двох видів взуття.

Сліпер історично створювалися як домашній аксесуар для чоловіків-аристократів, що обумовлює підвищений комфорт і м'яку підошву. У наш же час їх із задоволенням носять і жінки. Зовнішній вигляд виробів за кілька століть майже не змінився. Сліпер як і раніше шиються з текстилю, оксамиту, м'якої шкіри або замші. Вони можуть бути без каблука або мати зовсім маленький. А найпопулярнішим видом декору для жіночих сліперів є всілякі вишивки.

Лофери спочатку створювалися як компонент повсякденного аксесуарного гардеробу чоловіка. Вони були досить зручні і не виглядали настільки строго, формально, як взуття зі шнурками. Проте лофери шилися зі шкіри, замші, але ніколи з текстилю. І в цьому одна з серйозних їх відмінностей від сліперів. Лофери не призначалися для зручного ходіння по домашньому паркеті, вони замислювалися як вуличні туфлі, тому підошва завжди була і залишається донині досить жорсткою. Крім того, у всіх Лофери є невеликий каблук.

Сліпер - максимально зручні туфлі для неформального виходу. Лофери в наш час жінки носять навіть на роботу в складі брючних і спідничні образів. Але чоловікам найсуворіший дрес-код і раніше рекомендує надягати туфлі "нероби", а саме так перекладається їх назва, тільки поза офісного середовища.

до змісту ↑

Таблиця

Найбільш наочно побачити, в чому різниця між Сліпер і Лофери, допоможе таблиця.

Сліпер Лофери
Мають м'яку підошву Мають жорстку підошву
Можуть бути з маленьким каблуком або без Завжди є невеликий каблук
Шиються зі шкіри, замші, текстилю виготовляються тільки зі шкіри або замші
чи можуть мати різноплановий декор У класичній моделі обов'язково є пензлика