Різниця між однофазним і трифазним гелями

Різниця між однофазним і трифазним гелями

Гелеві склади для створення манікюру за деякими характеристиками перевершують звичайні лаки. Головною перевагою тут є більш тривале збереження покриття на поверхні нігтів. Однак подібна продукція має різновиди.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння

Визначення

однофазні гелем називають склад, призначений для виконання відразу всього манікюру.

Під назвою " трифазний гель " мають на увазі комплект засобів, кожне з яких застосовується на конкретному етапі процедури.

до змісту ↑

Порівняння

Таким чином, спочатку слід звернути увагу на кількість ємностей. Відмінність однофазного гелю від трифазного полягає в тому, що перший з них поміщений в один флакон. Другий же являє собою не якийсь певний склад, а відразу кілька різнотипних, але взаємопов'язаних речовин, розподілених по ємностей.

В останньому випадку правильніше говорити про трифазній системі. Це варіант, коли манікюр виконується поетапно. Шар, який в готовому покритті знаходитиметься в самому низу, наноситься речовиною, здатним добре зчіплюватися з нігтем. Воно досить рідке і міститься в одному з флаконів. В іншій баночці - моделює склад. Він більш в'язкий. В останній ємності знаходиться препарат, який використовується для виконання верхнього рівня покриття.Функція цієї речовини - Закріплювальні.

Трифазна система найчастіше застосовується фахівцями салонів, оскільки в цьому випадку для бездоганного результату слід дотримуватися досить складну технологію нанесення. Тим часом однофазний гель підходить як для професійного створення манікюру, так і для виконання цієї ж процедури в домашніх умовах.

У чому різниця між однофазним і трифазним гелями? У тому, що в першому варіанті всі дії проводяться за допомогою єдиного складу. А значить, отримати гарні нігті можна простіше і швидше. Крім того, економляться гроші - засіб цього типу коштує дешевше, ніж трикомпонентну. Ще однією перевагою є компактність. Наприклад, вирушаючи в подорож, зручніше взяти з собою всього один флакон.

Але недолік однофазного засобу полягає в тому, що воно є менш стійким. У той же час повноцінний набір, що дозволяє крім основного шару наносити базу і топ, забезпечує створення на нігтях більш якісного манікюру.