Різниця між шейпінгом і аеробікою

Різниця між шейпінгом і аеробікою

Активне життя дозволяє не тільки зміцнити здоров'я, а й підтримувати у відмінному стані фігуру. Найбільш популярними видами спорту у жінок є шейпінг і аеробіка. Вибираючи собі заняття до смаку, обов'язково вивчіть відмінність між цими видами фізкультури, що дозволить займатися найбільш ефективно.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Шейпінг - це ритмічна гімнастика, головна мета якої - зміна форми тіла. Підвищена увага приділяється групам м'язів, які не отримують достатнє навантаження в звичайному житті. Заняття проводяться не рідше 2 разів на тиждень, при цьому тривалість тренування становить близько години. В процесі можуть використовуватися різні тренажери, а рахунок кількості повторень йде на сотні. Для різних типів жіночої фігури розроблені свої програми, що дозволяють підвищити ефективність фізкультури.

Аеробіка - це комплекс аеробних вправ, які виконуються під ритмічну музику, покликаний підтримувати тіло в тонусі, знімати напругу, заряджатися енергією. Тренування розвиває дихання, однак за фізичними параметрами вправи досить легкі. Аеробіка буває оздоровчої, спортивної, танцювальної.

до змісту ↑

Порівняння