Різниця між швачкою і кравцем

Різниця між швачкою і кравцем

Готуючись до важливої ​​події у своєму житті, будь то весілля або ювілей, багато хто з нас вважають за краще відшивати одяг на замовлення. Адже це відмінний спосіб придбати річ, ідеально відповідну нашим потребам і уявленням. Переглядаючи численні оголошення в газетах і на сайтах, можна зустріти чимало пропозицій від професійних швачок і кравців. Але чому ж ці терміни відрізняються один від одного, і якому з майстрів віддати свою перевагу? Спробуємо розібратися в цих нелегких питаннях.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Швея - майстер по шиттю одягу.

Кравець - професія, пов'язана з виготовленням одягу з текстильних полотен.

до змісту ↑

Порівняння

І кравець, і швачка спеціалізуються на пошитті одягу. Однак кравець має більш високу кваліфікацію, він займається пошиттям вироби від початку і до кінця. До його функцій належать перенесення крейдяних ліній, розкрій речі по готовим лекалами, розмітка знаків і контрольних ліній, накладення прокладок і безліч інших операцій. Спеціалізація швачки обмежується якоюсь однією операцією з пошиття виробів - наприклад, обробкою всіх деталей або тільки певної частини виробу на швейній машині.

Як правило, місцем роботи кравця служить ательє з пошиття та ремонту одягу, що надає послуги приватним замовникам.Швачка ж часто працює на фабриці в умовах поточного, масового виробництва, де все швейні операції мають чіткий розподіл між працівниками. Вона повинна вміти поєднувати малюнки, вести рівну строчку і відповідати багатьом іншим вимогам, що пред'являються до фахівців в даній області.

Як кравці, так і швачки зобов'язані володіти старанністю, терпінням, уважністю, хорошим зором, відмінною координацією рухів і мікромоторікой пальців. Також обов'язковими вимогами є наявність знань про пристрій машин і правила їх експлуатації, про основи техніки безпеки. Часто на підприємствах кравці, швачки і закрійники складають одну бригаду.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Кравець має більш високу кваліфікацію, він займається пошиттям вироби від початку і до кінця. Спеціалізація швачки обмежується якоюсь однією операцією з пошиття виробів.
  2. Місцем роботи кравця служить ательє з пошиття та ремонту одягу, що надає послуги приватним замовникам. Швачка працює на фабриці в умовах поточного, масового виробництва, де все швейні операції мають чіткий розподіл між працівниками.