Різниця між сосисками і сардельками

Різниця між сосисками і сардельками

Улюблена страва маленьких дітей і швидкий перекус для вічно поспішають студентів - сосиски і сардельки. На їх приготування потрібно всього кілька хвилин, а якщо зварити до цих м'ясних продуктів гарнір, то вийшов на швидку руку вечерею можна нагодувати всю сім'ю.

На перший погляд, сосиски і сардельки відрізняються один від одного тільки розміром, тому багато хто взагалі не вважають різницю між ними суттєвої. Але насправді ці два продукти мають кілька суттєвих відмінностей, тому помилково буде вважати їх ідентичними.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Сосиска - м'ясний продукт, схожий на тонку і довгу ковбаску. Для приготування сосиски використовується перекручене м'ясо тварин і / або птиці.

Сосиски

Сарделька - м'ясний продукт, приготований з подрібненого м'яса тварини і / або птиці. Зовні схожа на коротку і товсту ковбаску.

Сардельки до змісту ↑

Порівняння

Сосиска і сарделька зовні дуже схожі на маленьку ковбаску. Різниця в тому, що сосиска довга і тонка, а сарделька коротка і товста.

За рахунок більшого розміру (а саме - товщини) сардельки варяться трохи довше, ніж сосиски. В середньому на приготування сардельок потрібно витратити хвилин на 5-7 більше, ніж на варіння сосисок.

Сосиски мають більш ніжну консистенцію, так як м'ясо в них подрібнене більш ретельно, ніж в сардельках.

Сосиски можуть проводитися як в натуральній, так і в синтетичної оболонці, яка робиться з поліаміду. Оболонка сардельок переважно натуральна. Для виробництва сосисок в натуральній оболонці використовують тонкі й довгі баранячі кишки, для сардельок - свинячі або яловичі.

Той чи інший м'ясний продукт має свій сорт, який вказується на ціннику. У сосисок два сорти: вищий і перший. У сардельок більш детальне підрозділ на сорти: вищий, перший, другий і третій.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Сосиски тонше і довше.
  2. Сосиски швидше варяться.
  3. Консистенція у сосисок ніжнішою.
  4. Сосиски в натуральній оболонці виробляються з тонких і довгих баранячих кишок, сардельки - зі свинячих або яловичих.
  5. Сосиски можуть бути вищого і першого сортів, в той час як у сардельок налічується чотири сорти.