Різниця між sandero і Stepway

Різниця між Sandero і Stepway

Перед нами дві досить схожі моделі: Renault Sandero і Renault Sandero Stepway. На перший погляд здається, що відмінностей між ними майже немає, але якщо подивитися більш ретельно, то побачимо, що це далеко не так. Так чим же відрізняються Sandero і Stepway? Це питання досить актуальне, на нього важко знайти чітку відповідь. Навіть консультанти в дилерських центрах Renault часом не можуть відповісти на це каверзне питання.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Sandero є автомобілем класу "В", має кузов хетчбек. Побудований він на платформі Logan, однак відрізняється від нього. У нього виразний силует, плавні спадаючі лінії, красива оптика. Sandero - дуже практичний автомобіль, він відмінно підійде для великої родини.

Renault Sandero

Stepway нагадує за всіма параметрами кросовер. У нього стильна і впізнавана зовнішність. Він, по суті, є вседорожний версією хетчбека Sandero. У Stepway з'явилися додаткові обважування і збільшився дорожній просвіт. Це відмінний варіант для міських умов: автомобілю не страшні високі бордюри, він з легкістю пересувається по засніжених і зледенілих вулицях.

Renault Sandero Stepway до змісту ↑

Порівняння

Sandero Stepway і Sandero візуально виглядають по-різному.Sandero більше схожий на симпатичний сімейний хетчбек, а Stepway - на маневрений і динамічний кросовер, до того ж він більш молодіжний. В очі відразу кидаються передні бризковики: у Stepway вони менше, ніж у Sandero, зроблені з пластика і кріпляться по-іншому.

Є між автомобілями різниця і в кліренсі, що особливо помітно. Він у Stepway на 20 мм більше. Цього вдалося досягти додаванням полвітка пружини і внесенням змін до кріпильному місці стійки. Зазор між колесом і вирізом колісної ніші збільшився. Також відмінності є і в деталях, правда, незначні.

На Stepway використовується підвіска на поздовжніх важелях, які пов'язані з балкою, закріпленої на кузові. Додався також стабілізатор поперечної стійкості до гвинтової пружини і амортизаційним стійок. І ще одне нововведення в Stepway - ABS система Bosch восьмого покоління. Є електронний розподіл гальмівних зусиль EBD, а також дотормажіватель EBA. Перш за все немає в Sandero.

Stepway також відрізняється ексклюзивною обробкою салону, затемненими передніми фарами з тонуванням, пофарбованими під хром дзеркалами, хромованою накладкою на вихлопну трубу, можлива навіть оздоблення керма шкірою.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Візуально автомобілі дуже схожі, але сприймаються по-різному.
  2. У Stepway більше маневреність і динамічність, він не спасує перед легким бездоріжжям.
  3. Кліренс Stepway більше, ніж у Sandero на 20 мм. Візуально це кидається в очі.
  4. Зміни в деталях є, але вони незначні.
  5. Stepway оснащений стабілізатором поперечної стійкості, також він посилився ззаду. Має електронний розподіл гальмівних зусиль.
  6. Модель Stepway трохи дорожче, ніж Sandero.