Різниця між samsung Galaxy Tab 2 і Samsung Galaxy Note

Різниця між Samsung Galaxy Tab 2 і Samsung Galaxy Note

Майже рік минув з моменту появи (практично одноразової) на прилавках наших магазинів двох моделей планшетів від південнокорейського виробника електроніки Samsung . Планшети Samsung Galaxy Tab 2 і Samsung Galaxy Note 10. 1 зайняли кожен свою нішу, і по закінченні року активних продажів можна порівнювати ці два девайса без жодних емоцій. Корейці врахували побажання різних секторів аудиторії, тому популярність обох планшетів не падає, особливо в світлі зниження цін після закінчення декількох місяців продажів. Чим відрізняються один від одного два планшета від одного виробника? З'ясовуємо в НЕ першому наближенні.

Samsung Galaxy Tab 2 - інтернет-планшет від південнокорейського лідера у виробництві електроніки, що володіє екраном з діагоналлю 10, 1 дюйма і працює під управлінням операційної системи Android. У продаж в Росії вступив влітку 2012 року.

Samsung Galaxy Note 10. 1 - інтернет-планшет від Samsung з екраном в 10, 1 дюйма, керований ОС Android і відрізняється деякими технологічними фичами. У продаж в Росії вступив влітку 2012 року.

Планшети Samsung Galaxy Tab 2 і Samsung Galaxy Note 10. 1 схожі між собою, як моделі однієї лінійки. Дизайн на перший погляд ідентичний: пластик, глянець, досить тонкий корпус, мінімалізм в оформленні. Хіба що Note має рамку ширше для більш комфортного хвата рук, плюс ще на лицьовій панелі його присутні динаміки.Tab 2 на кілька грам легше, але на пару мм товщі. Конструктивних відмінностей не спостерігається, за винятком хіба що використовується в Note особливого сенсора, що додає пристрою надлишкову вагу при подібних габаритах, а також наявності слота під стилус.

Samsung Galaxy Tab 2

Основні відмінності двох планшетів виявляються в апаратної частини. Note набагато продуктивніше свого побратима: в основі платформи задіяний чотирьохядерний процесор Samsung Exynos 4412 з тактовою частотою 1, 4 ГГц, тоді як Tab 2 забезпечений двоядерним TI OMAP 4430 з тактовою частотою 1 ГГц. Графічний процесор ARM Mali-400 забезпечує хорошу швидкість роботи з графікою у Note 10. 1, тоді як суперник задовольняється стандартною видеоподсистемой PowerVR SGX540. Об'єм оперативної пам'яті у Tab 2 становить всього 1 Гб, тоді як Note має в розпорядженні в два рази більше. Флеш-накопичувач Note в залежності від модифікації може бути об'ємом 16, 32 або 64 Гб, тоді як Tab 2 обмежений 16 або 32 Гб, та й поставляється в Росію тільки мінімальна конфігурація.

Samsung Galaxy Note

Мультимедійні функції доповнені у обох планшетів двома камерами: основний і фронтальної. У випадку з Note ми бачимо дозвіл в 5 Мп і 1, 9 Мп відповідно, Tab 2 пропонує 3 Мп для тилової і 0, 3 Мп для фронтальної. Комунікаційні інтерфейси практично ідентичні, проте Note 10. 1 підтримує версію bluetooth 4, а також підключається до мереж 3G (опціонально).

Так як функціональність обох планшетів забезпечується операційною системою Android 4. 0 (з можливістю поновлення), то слід згадати про програмні фішках Note, які відсутні в іншого героя огляду. В першу чергу, звичайно, робота зі стилусом S-Pen (і сам стилус в комплекті). Для роботи з графікою встановлено редактор від Adobe.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Samsung Galaxy Tab 2 дещо легше і тонше конкурента.
  2. У Samsung Galaxy Note на лицьовій панелі є динаміки.
  3. Samsung Galaxy Note продуктивніше: чотирьохядерний процесор, двоядерний графічний процесор, 2 Гб ОЗУ.
  4. У модифікацій Samsung Galaxy Note обсяг флеш-пам'яті може доходити до 64 Гб.
  5. У Samsung Galaxy Tab 2 гірше камери.
  6. Samsung Galaxy Note комплектується стилусом, а сенсор передбачає управління і їм, і пальцями.