Різниця між samsung Galaxy S3 і Samsung Galaxy S4

Різниця між Samsung Galaxy S3 і Samsung Galaxy S4

У 2012 році флагман лінійки Galaxy став одним з найпопулярніших смартфонів на Андроїд. У 2013 році флагман лінійки Galaxy має всі шанси стати їм знову. Samsung Galaxy S3 і Samsung Galaxy S4 - майже близнюки-брати, хоча рік різниці дає про себе знати технологічно. Зате на вітрині вони на перший погляд не відрізняються. А якщо немає різниці ... Правильно, багатьох цікавить, чи варто платити більше за новий флагман, коли ще морально не застарів старий? Подивимося на S3 і S4 ближче.

Samsung Galaxy S3 - смартфон від корейської корпорації, випущений навесні 2012 року і став однією з найбільш продаваних моделей до його кінця. Прийшов на зміну Galaxy S2.

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S4 - смартфон від Samsung, що з'явився навесні 2013 року, що став наступником Samsung Galaxy S3.

Samsung Galaxy S4

Порівняння

Отже, чи є різниця між Samsung Galaxy S3 і Samsung Galaxy S4, або ж це знову виверти маркетингових служб? Зовні обидві моделі один від одного практично не відрізняються. Упереджені виміри неупередженої лінійкою покажуть, що новинка майже на 1 мм вже і майже на 1 мм тонше попередника. Втім, помітити таку різницю неможливо, так що для абсолютної більшості користувачів габарити смартфонів однакові. Так само як і вага моделей - 3 грама різниці на користь поновлення здатні відчути лише електронні ваги, а порівняти за цією ознакою - тільки гіки. Дизайн залишився колишнім, матеріал, в принципі, теж - на місце глянцевого пластика прийшов полікарбонат (який той же пластик) з текстурованою поверхнею.Датчики на лицьовій панелі трохи змістилися, що чи не порушує жодним чином загальну картину схожості.

Видно, що екран трохи додав у зрості. Економлячи габарити, підрости йому дозволили за рахунок рамки навколо екрану - вона стала трохи тонше. Діагональ оновленої моделі склала 5 дюймів (хоча особливо прискіпливі вважають, що там їх 4, 99) проти 4, 8 дюйма у S3. Власне, матриця екрану теж злегка змінилася: замість Super AMOLED нам представили Super AMOLED HD - дозвіл стало 1920х1080 (у попереднього флагмана - 1280х720). Щільність пікселів теж зросла, і значно - 441 ppi проти 306 ppi. Втім, це все помітно в цифрах. На ділі ж обидва екрани досить яскраві, чіткі і прекрасно відображають шрифти, незважаючи на технологію PenTile. У Samsung Galaxy S4 нижче рівень енергоспоживання екрану, що дозволило смартфону жити від одного заряду на дуже цікавий час довше. До слова, ємність батареї теж збільшилася на 500 мАг, причому зовсім не за рахунок збільшення товщини і ваги. Відповідно, в дуже економному режимі смартфон досить живучий - дивно для Андроїд з такими характеристиками.

Що сталося в апаратної частини? Безсумнівно, заради неї і затівалася епопея з оновленням. Тому як залізо Samsung Galaxy S4 отримав нове (хоча і вже цілком вивчене користувачами). Якщо платформа S3 базувалася на фірмовому чотирьохядерному процесорі Exynos четвертого покоління, то нова модель отримала повноцінне (а в серпні обіцяють ще більш повноцінне) п'яте покоління Exynos Octa - вже з вісьмома ядрами. Тут ми бачимо успішну реалізацію технології біг. ЛІТТЛ - перемикання між групами ядер Cortex A7 і Cortex A15 в залежності від завдань. На цьому і заснована енергоефективність платформи.Як обіцяють, серпневе оновлення забезпечить Exynos підтримку LTE або мереж 4G. Варіант Samsung Galaxy S4 для ринку США заснований на чотирьохядерному процесорі Qualcomm Snapdragon, що підтримує LTE спочатку. Графічні можливості S4 забезпечені або Adreno 320 (в парі з процесором Qualcomm), або PowerVR SGX 544MP3 (в зв'язці з Exynos). Samsung Galaxy S3 задовольнявся непоганим GPU Mali 400. Оперативна пам'ять у нового покоління Galaxy - 2 ГБ, у попереднього - всього 1 ГБ. Відповідно, продуктивність нового флагмана передбачається вище, хоча тести і реальне життя - речі несумісні. Але, можливо, незабаром з розвитком софта така різниця буде помітна. Що стосується накопичувача і розширення картами пам'яті, то змін не відбулося: все ті ж 16, 32 і 64 ГБ і до 64 ГБ microSD.

Всіляких фішок новий флагман теж придбав в достатній кількості. У комунікаційних інтерфейсів з'явилися USB Host, ГЛОНАСС, Wi-Fi hotspot і ІК-порт для управління сторонніми пристроями. Камера стала вище класом - 13 Мп проти 8 Мп у S3, і фронтальна заявлена ​​як поліпшена - 2 Мп проти 1, 9 Мп. Кануло в небуття FM-радіо, мабуть, тому, що інтернет-девайси в настільки архаїчному пристрої не потребують (а в S3 є, так що любителі ловити хвилю в навушниках точно не оновлюватиметься будуть). Ще одне новопридбання Galaxy S4 - можливість управління жестами, не торкаючись екрану. Втім, особливої ​​різниці немає, так як пальці все одно слід тримати над склом, зате хоч відбитків не залишається. Але це відноситься більше до розряду іграшок, ніж серйозних фич.

Що стосується софта, то обидва працюють під управлінням четвертого Андроїд смартфона мають кожен свої фішки, але розрізняються саме в малозначних деталях і функціях.Більшість користувачів в них не потребують, і служать вони "для інтересу".

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Samsung Galaxy S4 - нове покоління флагмана, S3 - минулорічне.
  2. Samsung Galaxy S4 трохи тонше і легше.
  3. В дизайні Samsung Galaxy S4 з'явилася текстурована поверхня.
  4. У Samsung Galaxy S4 більше екран, вище дозвіл і якісніше картинка.
  5. Samsung Galaxy S4 довше працює автономно за однакової кількості режимів експлуатації.
  6. Платформа Samsung Galaxy S4 могутніше.
  7. У Samsung Galaxy S4 більше комунікаційних інтерфейсів, в тому числі ІК-порт.
  8. В Samsung Galaxy S3 є FM-радіо.