Різниця між samsung Galaxy S2 і Samsung Galaxy S3

Різниця між Samsung Galaxy S2 і Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S2 і S3 в різний час були флагманами корейського виробника, тому дізнатися принципову різницю між цими двома смартфонами було б цікаво всім любителям мобільних пристроїв.

Зміст статті

Опис

  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru
Опис

Перше, що кидається в очі при вигляді

Samsung Galaxy S2 - це відверто слабкий дизайн. У той час дизайн взагалі був головною проблемою смартфонів Samsung. Однак щодо якості збірки і ергономіки претензій ніяких немає, як немає і питань щодо потужності і швидкодії апарату. З цієї точки зору Samsung Galaxy S2 був найкращим Андроїд-смартфоном 2011 року, залишивши позаду моделі HTC, LG, Motorola і інших виробників.

Зліва - Samsung Galaxy S3. Праворуч - Samsung Galaxy S2

Модель

Samsung Galaxy S3 можна назвати революційно нової для Samsung - це поєднання прекрасного дизайну, дисплея найвищої якості і потужної "начинки", а також величезного кількість високотехнологічних бонусів. Це був перший смартфон від корейського виробника, який не мав на меті наздогнати iPhone - Samsung пішли по зовсім іншому шляху і створили новий продукт, який не має аналогів. Як виявилося згодом, цей крок був вірним.

до змісту ↑

Порівняння

Як вже було сказано вище, дизайн Samsung Galaxy S3 значно перевершує дизайн Samsung Galaxy S2. Незважаючи на великий розмір дисплея, Galaxy S3 виглядає і відчувається в руці дуже компактно, в той час як Galaxy S2 здається кілька громіздким.

Samsung Galaxy S3 відрізняється неймовірним швидкодією, що помітно навіть на не самих вимогливих іграх і додатках. В принципі, процесор і графічне ядро ​​Galaxy S2 і сьогодні дозволяють грати в найсучасніші ігри, однак на Galaxy S3 задоволення куди більше хоча б тому, що якість дисплея і графіки на порядок вище.

Також Galaxy S3 має більш потужну батарею. Варто навіть сказати, що це один з небагатьох (якщо не єдиний) смартфон на платформі Андроїд, який здатний витримати день активного використання. До честі Galaxy S2 можна додати, що серед інших смартфонів, випущених в той же час, він також відрізнявся непоганим часом автономної роботи і встиг вразити користувачів.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

Samsung Galaxy S3 має дисплей більшого розміру і дозволу. Це один з кращих дисплеїв на ринку Андроїд-смартфонів - прекрасна передача кольору, кращі кути огляду і чудова читаність на сонці.

  1. Samsung Galaxy S3 куди довше працює від батареї в силу різних причин - збільшена ємність акумулятора, економічне споживання енергії дисплеєм і ін.
  2. Samsung Galaxy S2 має менше оперативної пам'яті, більш слабкі процесор і камеру.
  3. Дизайн Samsung Galaxy S3 можна назвати чудовим, в той час як дизайн Samsung Galaxy S2 навіть в момент виходу смартфона був його, мабуть, єдиним серйозним недоліком.