Різниця між Соболем і Баргузин

Різниця між Соболем і Баргузин

Багато людей, в числі яких і досвідчені автомобілісти, не бачать суттєвої різниці між "Соболем" і "Баргузин". Звичайно, подібностей в них більше, ніж відмінностей, однак відмінності все ж існують. І їх важливо знати, тому що це безпосередньо впливає на вибір транспортного засобу.

Зміст статті

 • Визначення
 • Відмінні ознаки
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

"Соболь " відмінно підходить для пасажирських перевезень, і його найчастіше використовують школи або туристичні фірми. Салон розрахований для перевезення десяти пасажирів, які легко можуть спілкуватися між собою завдяки гарній шумоізоляції. Бічні скла "Соболя" зсуваються, і цей факт укупі з наявністю вентиляційного люка на даху дозволяє людям відчувати себе комфортно в літню пору року, коли необхідне свіже повітря. У задній частині мікроавтобуса розташовані двері, які добре закриваються, щоб уникнути різних ексцесів. Вони добре підходять для завантаження багажу.

"Соболь"

"Баргузин" також призначений для пасажирських перевезень, але його відрізняє підвищений комфорт, тому він є топ-модифікацією в сімействі. У салоні розташовані зручні сидіння, що мають спеціальні підголовники і підлокітники. Вони розташовані таким чином, щоб пасажири могли спілкуватися один з одним, наприклад, вести ділові переговори. По центру розташований невеликий столик, що дозволяє вести різні справи, працювати за ноутбуком або заповнювати документи. За рівнем комфорту "Баргузин" можна сміливо поставити в один ряд з легковими автомобілями.

"Баргузин". Салон до змісту ↑

Відмінні ознаки

Зовні дуже складно відрізнити "Соболь" від "Баргузин", адже основні відмінності криються в рівні комфортності салону і технічних характеристиках автомобілів. Ось основні ознаки відмінності:

 • "Баргузин" в першу чергу є автомобілем для роботи або відпочинку, ним користуються частіше ділові люди, в той час як основне призначення "Соболя" - звичайна перевезення пасажирів.
 • В "Соболь" більше посадочних місць, в тому ж "Баргузин" має спеціальний столик, який перебуває в середині салону.
 • "Соболь" більше підходить для перевезення в важких кліматичних або дорожніх умовах. Автомобіль часто використовують в сільській місцевості, де дороги не відрізняються хорошою прохідністю. Наприклад, він часто застосовується для перевезення пасажирів з міської межі в довколишні селища.
 • "Баргузин" має більш плавний хід і кращу керованість в порівнянні з "Соболем", адже автомобіль має незалежну передню підвіску. Звичайно, мікроавтобус гірше справляється з нерівною дорогою, однак "Баргузин" частіше використовують в міських умовах, наприклад, він знаходиться в розпорядженні організацій самої різної сфери діяльності. Крім того, активно мікроавтобусом користуються сім'ї, часто виїжджають на природу.
до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. В рівні комфортності - "Баргузин" комфортніше
 2. В керованості і плавності ходу автомобілів - тут лідирує "Баргузин"
 3. В кількості посадочних місць - в "Соболь" їх більше
 4. В наявності в "Баргузин" додаткових пристосувань для підвищення комфорту.