Різниця між російським і американським більярдом

Різниця між російським і американським більярдом

Більярд - це гра, яка спочатку була прерогативою виключно верхівки суспільства, а зараз в більярд може пограти кожен, включаючи тебе і мене. Тільки перш ніж грати, потрібно знати, чим відрізняються один від одного дві найпоширеніші у нас версії більярду: російська і американська.

Зміст статті

  • Визначення
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Отже, російський більярд - це не одна певна гра, а збірний термін. В такому більярді кулі одного кольору - білі, великого розміру, відповідно, їх важче загнати в лузу. Для більшої складності, мабуть, і луза розміром менше, ніж в американському пулі. Додатково до цього, кий для російського більярду довше і важче. Ворота самої лузи загострені. Внутрішня обшивка столу зеленого кольору. При цьому один з різновидів російського більярду називається американка, але це не одне і те ж, що американський більярд.

Російський більярд

Американський більярд (інша назва: пул) являє собою окремий різновид більярду, зі своїми правилами, таку, якою зазвичай дотримуються світові турніри.Кулі різнокольорові, вони менше в діаметрі і вазі в порівнянні з російським більярдом. Ворота лузи закруглені. Також російський більярд від американського вельми істотно відрізняється розміткою ігрової поверхні столу. Обшивка столу може бути і не зелена, а, наприклад, червона. Таким чином, ви бачите, що російський та американський більярд дійсно мають істотні відмінності, і якщо ви коли-небудь грали в більярд, але вам не сподобалося, можливо, ви просто познайомилися не з тієї різновидом.

Американський більярд до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Російський більярд більш "хардкорних": кий довше і важче, лузи менше, а кулі більше
  2. Розрізняються правила гри в російський та американський більярд
  3. Розрізняються російський і американський більярд також кольором куль і розміткою поля
  4. американський пул ближчий до міжнародного стандарту гри.