Різниця між Росією і Америкою

Різниця між Росією і Америкою

На земній кулі є величезна кількість найрізноманітніших країн, які відрізняються між собою і історією, і місцем розташування, і кліматом, і державним устроєм. Кожна з них не схожа на інших, має свої, властиві тільки їй, індивідуальні особливості. Наприклад, ви знаєте, чим відрізняються Росія і Америка? Спробуємо висвітлити це питання більш детально.

Росія - держава, розташоване на території двох частин світу - Європи і Азії, що спричинило за собою становлення тут самобутньою, ні на що не схожою культури російського народу. Це пов'язано також і з кліматичними умовами, оскільки Російська Федерація має найрізноманітнішими природними зонами, такими як тайга, тундра, ліси, степи, гори, субтропіки. Оскільки Росія володіє найбільшою в світі площею, то її територію населяють найрізноманітніші народності або етноси, кожен з яких привніс в загальну культуру країни частинку чогось нового. Згідно з Конституцією РФ, Росія є республікою, тобто його органи управління обираються шляхом голосування, а кожна людина має право вибору або голосу. Офіційною грошовою одиницею країни є російський рубль, а державною мовою - російську, хоча багато етнічних груп додатково мають також і свій історичний мову.

Америка, або вірніше сказати Сполучені Штати Америки - держава, розташоване на території Північної Америки.Назва країни пов'язано з тим, що в її склад входять певні області, звані штатами. Політичне керівництво здійснюється вищим виборним органом - Федеральним урядом США, а зони, що не входять в цю діяльність, контролюються виборними органами штатів. Територія США є четвертою в світі за величиною і займає практично всю Північну Америку. У зв'язку з цим її природна місцевість представлена ​​найрізноманітнішими кліматичними зонами, починаючи від арктичної області і закінчуючи тропіками. Оскільки свого часу в цю країну прибувало величезна кількість емігрантів з різних країн, на сьогоднішній день в населенні США присутні найрізноманітніші національності та раси. Офіційною грошовою одиницею США є долар США, а державною мовою - англійська, має певний американський варіант.

Говорячи про таких країнах, як Росія і Америка, можна стверджувати, що це безперечно два різних держави, розташованих в різних півкулях земної кулі. Хоча між ними і є багато спільного, наприклад, наявність величезної території і багатонаціонального населення, все ж відмінних рис набагато більше, ніж схожих параметрів і характеристик.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Це два абсолютно різних держави;
  2. Росія розташована на материку Євразія, а США - на Північній Америці;
  3. Росія володіє найбільшою територією в світі, США займає тільки четверте місце;
  4. В Росії офіційними є російський рубль і російська мова, в Америці - долар США та англійську мову з американськими змінами та доповненнями.